Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szóval egy csillagok háborújás...

Szóval egy csillagok háborújás könyvet kezdenék írni. Mit tegyek? A többi a leírásban

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott hogy én értek ahhoz az univerzumhoz a törtemet a fejemben összeált csak az a gond hogy egyszerre kánonhoz hű akarok lenni de egyben a legendákból is akarok meríteni de ez nem sikerülhet mivel a high republic idején játszódik és még azelőtt el kezdtem rajta gondolkodni és összeállítani mielőtt bejelentették a könyvsorozatot így kicsit necces mivel konkrétan semmi nem egyezik a könyvekkel. Így nem igen tudom mit csináljak gondoljam újra az egészet? Esetleg egy másik korba helyezzem át? Azért fontos mert publikápni akarom majd és nem akarom hogy az egész story a legendákba tartozzon.

2021. máj. 14. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

off

"Azért fontos mert publikápni akarom majd"

Ez megvolt?

[link]

[link]

2021. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ezt a kérdést is csak úgy ideböfögted. Hogy akarsz megírni egy egész könyvet?


Arról meg nem is beszélek, hogy a fanfiction kiadásról kicsit lemaradtál. A 90-es években pl viszonylag sok nem hivatalos Alien és Predaror regény látott napvilágot, de már más időket élünk.

2021. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Star Wars-ban fanfiction nélkül is felül vannak néha írva a dolgok (új sorozat), így mit akarsz?
2021. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2# nos azt nyilván nem így írnám. És ha jól tudom még mindig lehet ilyen könyveket publikáltatni csak macerás.


Utolsó. Ezért kérdeztem hogy rakjam e át más korszakba vagy valamilyen más törtenetet találjak e ki.

2021. máj. 14. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább engedd el ezt a dolgot. Mármint, magadnak nyugodtan írogathatsz kis sztorikat, de a publikálást inkább nem erőltetném ilyen nyelvtannal...
2021. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgysem lesz hivatalos sztori, és pénzt sem kereshetsz rajta, nem mindegy, hogy mennyire hű a kánonhoz? Megírod, felteszed netre valami oldalra, ami fanfictionök megosztásására alkalmas, és ennyi. Az remélem megvan, hogy semmiféleképpen nem publikálhatod, mert a Star Wars mint brand, nem a te tulajdonod
2021. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaz mondjuk na mindegy lehet elvetem.
2021. máj. 14. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj minden mondatot a könyvben nossal meg szóvallal!
2021. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel valami fanfictionos oldalra, igazából van könyv, ami ilyen oldalakról került végül nyomtatásba (és most nem az istenverte szürke-trilógiáról beszélek), bár százezerből ha egy, akkor már lehet sokat mondok. bár előtte tanulj meg írni.
2021. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Isméltem az hogy itt hogy írok nem függ össze azzal hogy ott hogy írnék.
2021. máj. 15. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!