Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művészeti egyetemen Budapest...

A művészeti egyetemen Budapesten van lehetőség arra hogy beüljek előadásra, ahol épp rajzot oktatnak? Úgy, hogy nem járok arra az egyetemre járok? Csak bemegyek az előadásra rajzot tanulni.

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki oda jár, vagy szeptembertől oda fog járni, és esetleg meg tudja mondani hogy hol és mikor lesznek a rajzos előadások, akkor azt megköszönném!
2010. aug. 23. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
úgy, hogy nem járok arra az egyetemre járok XD XD XD bocs de ez a mondat..XD am erre én is kíváncsi lennék..de én nem járok semmilyen egyetemre
2010. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elvileg bárhova bemehetsz, ha előadás és nem szeminárium..De egy rajzoktató óránál sztem gyakorlati feladatok vannak..Ott sztem nem annyira jó ha befurakodsz..

Viszont ha csak pl.rajzelméletet oktatnak,akkor simán beülhetsz..

De előtte javaslom írj a tanárnak...Mégiscsak illendőbb úgy.

2010. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Az egyetemi előadások nyilvánosak, de valóban, egy rajzóra inkább gyakorlati, az pedig zártkörű. Ott azért már rendesen van eszközhasználat meg minden, de előadás előtt is illik kisebb létszámú helyeken megkérdezni a tanárt. 300+főnél úgyse vesz észre senki, ott mindegy.
2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előadásokra simán beülhetsz, senki nem veszi észre.

Ha a tanár mégis szóvá teszi, hogy most először lát, akkor azt mondod, most először jöttél előadásra, és ennyi.

2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Előadásra egyszer bejött az egyik hallgató barátja, aki nem járt oda, mire a tanár megjegyezte, hogy még nem látta, de "vizsgán találkozunk".

A gyakorlat necces, esetleg, ha ismered a tanárt vagy az egyik hallgatót, akkor egy órára biztos beengednek.

2010. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. aug. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!