Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi mindent tartalmazzon egy...

Mi mindent tartalmazzon egy jó artist's statement?

Figyelt kérdés
A példákat is köszönöm.
2021. máj. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, tegyük fel, én lefestettem a Dunakanyart Nagymarosról. Akkor az artist statementben leírom, hogy ez olaj farosttáblán, a mérete 50x70 cm, és elkészíteni beletelt 3 hétbe, többnyire saját skicceket használtam, és egy-két fotó referenciát. Esetleg beírom, hogy menet közben beszáradt a kadmiumsárgám, és mivel covid volt, nem sikerült eljutnom venni másik, ezért másik színnel kellett folytatnom a munka felénél. Azt is beleírom, hogy egy négy évvel ezelőtti temperás festményemet festettem újra, és hogy ezzel az a célom, hogy erra vagy arra a kiállításra küldöm. Vagy megrendés volt.


Például ilyesmit.

2021. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Javaslatod van-e artist's conceptionhoz? Mitől jó egy jól sikerült conception?

2021. máj. 16. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez saját weboldalhoz kell vagy mihez? :)

Ez kábé az ötlet, ihlet. Honnan jött, amit lefestesz, bevallom, ezzel én magam sem foglalkoztam korábban, szóval ez a kérdés számomra is hasznos, mert rávilágít arra, mi mindenre kell odafigyelni önmagad marketingelésénél.

Ez egy kicsit az, ami nem látszik a kész képen, tehát a vázlatok, ötletek, elrontott próbálkozások. Tervezői fázis.

2021. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. máj. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!