Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Igaz, hogy a magyar szinkronsz...

Igaz, hogy a magyar szinkronszíneszek a legjobbak a világon?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 13:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Közismert, hogy a Frédi és Béni... sorozat Romhányi szöveggel és a szinkronizáló színészekkel magasan verte az eredeti filmet"


De ezt csak egyesek MO-on állították, akik az eredetit is ismerik, azoknak más a véleménye!

2021. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
A nemzetközi szakértők szerint, igen.
2021. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ötből legalább négy fogtechnikusnak vagy fájdalomcsillapító terapeutának is ez a véleménye...
2021. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kokomfitty ***** válasza:

#11

Láttad a filmet eredetiben vagy csak vaktában kötözködsz, és akkora fej vagy, hogy nem elég a filmes szakma véleménye? Talán a skót pincér vagy az afrikai szénbányász véleménye a mérvadó? Ugye tudjuk, hogy bármelyik magas szinten bírja a magyar nyelvet és rendszeresen nézték az MTV-n a sorozatot.

Mielőtt visszakérdezel, én láttam pár részt eredetiben.

2021. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Képzeld el, én is, söt nem csak az eredetit, meg a magyart, hanem még más nyelveken is.

Emellett a párom kifejezetten szinkronterületen dolgozik (NEM MO-on!), szóval van szakmai vélemény is.

Amiket a "filmes szakma" véleményéröl írnak, azt eddig CSAK magyar oldalakon láttam, de egy eredeti szakvéleményt egyetlen egy esetben sem tudtak belinkelni.

2021. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze! A magyarok keszitenek es talaltak fel mindent ami jo! 😄
2021. jún. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kokomfitty ***** válasza:

#15

Úgy látom itt szövegértési gond is van, maradjunk annyiba, hogy mindenki eldönti maga.

2021. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kokomfitty ***** válasza:
#16...inkább ez, mint amikor minden fantasztikus ami NEM magyar, azon apróság mellett, hogy ez kizárólag a magyarokon múlik :)
2021. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szubjektív, de sztem nem a magyarok a legjobbak.
2021. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez megint csak egy magyarországi legenda, amit csak a magyarok ismernek. Ugyanolyan hamis, mint a magyar nök a legszebbek, minden okos ember magyar, stb.
2021. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!