Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Úgy érzem, hogy nincs értelme...

Úgy érzem, hogy nincs értelme rajzolnom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Keveseknek tetszenek a rajzaim. Megfelelni másoknak meg szerintem lehetetlen.

2021. júl. 15. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó adottságaid vannak, fordulj szakemberhez,

adjon véleményt.

Ha nincs adottságod, készséged, akkor keress más

foglalkozást.

Ha van benned fantázia, akkor szakembertől tanulj.

2021. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem jók, hanem nincs igazán motivációm. Rajzoltam ez előbb valami szürreálisat, amit elképzeltem, de még csak nem is olyan lett, amit akartam. Így szerintem semmi értelme nem volt.
2021. júl. 15. 19:42
 3/13 anonim válasza:
100%

Küldd el privátban:)

Egy tapasztalt festõ

2021. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Ne rajzolj.
2021. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elértél egy képzeletbeli plafont.

Áttörni rajta nehéz de szerintem nem lehetetlen, csak sokat kell gyakorolnod a mesterséget.

Gondolkodj el erősen azon hogy miért akadtál el, mi hiányzik még ahhoz hogy a következő szintre lépj.

A plafon választja el a hobbit a mesterségtől.

2021. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség. Volt értelme. pont az, hogy meg kellett rajzolnod. Kitartásod nincs vagy pedig művészeti válságban szenvedsz, mert meg akarsz felelni egy olyan szintnek, amit vélhetőleg még nem értél el. Kezd kicsivel! Senki sem ecsettel a szájában születik, a fejlődés sokszor lassú, tele van kemény munkával és lelki gyötrődéssel, vagyis, hogy sosem fogsz magaddal igazán elégedett lenni.

Még egy, ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Ha tanácsod adnak, azt azért teszik, mert segíteni akarnak, de az nem azt jelenti, hogy akkor most meg kell felelned. (A tiéd a többi kérdés is a fejlősédről meg az élethűről?)

2021. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig én magammal elégedett vagyok.
2021. júl. 29. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezel?
2021. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A sok lehúzó kritika miatt. Hogy "fos" meg "nem tudsz rajzolni" még ha igazuk is van, nem is tudok az ilyen kritikák nem segítenek.
2021. júl. 30. 06:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha te vagy "Gergő hal hajjal", senki sem húzta le a rajzaidat, ha jól emlékszem, midenki építő kritikát írt. Az, hogy fos, tényleg nem segítség, de az olyannal nem is kell foglalkozni.
2021. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!