Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bunkóság lenne ha nem mennék...

Bunkóság lenne ha nem mennék el arra a kiállításra, amelyen az én műveimet is kiállítják?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok egy kiállításra, de semmi kedvem nincsen elmenni rá, illetve nem is vagyok jó viszonyban az ott lévő emberekkel, meg akiknek még ott lesz kiállítva a munkái. Tudom nagy bunkóság lenne ezt csinálni de nem tudom, hogy mit tegyek. Visszamondani? azt meg már nem tehetem.

2021. júl. 26. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az jól jött, hogy kiteszik a munkáidat, akkor oda dughatod a képed. Nem kell jópofizni senkivel.
2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Maradj otthon, ne köss kapcsolatokat, ne keress társaságot, szigetelődj el, légy magányos. Csak így tovább!
2021. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem fontos, ha nem szeretnéd, hogy a jövőben is kiállítsák a műveidet, akkor nem menj el.

De ha még szeretnék ezekben a körökben mozogni, akkor a minimális udvariasságnak eleget kell tenni.

2021. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, hogy egyeseknél mennyire nem fontos a kapcsolati tőke építése, ami a későbbi sikerekhez hozzájárul, önmarketing stb. Ha téged ez nem érdekel, akkor ne menj el, mert fölösleges.
2021. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ők veszik meg, promózzák, patronálják a műveidet, ezért azt mondom nem illik, de hasznos volna, ha továbbra is ezt akarod csinálni.
2021. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, van lehetőséged elmenni, és nem mész? Évekkel ezelőtt, amikor pályakezdőként nem volt munkám, tehát nem volt pénz vonatjegyre sem, egy képemet kiallították Budapesten (én akkor az Alföldön laktam, annak is eléggé a legkeletibb zugában). Sajnos nem tudtam elmenni, pedig a mai napig mondogatom, hogy az nagyon sokat változtatott volna.
2021. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elmenned. Nem biztos, hogy te pont ráérsz amikor a megnyitó van. Nem gáz.
2021. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!