Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fotó előhívás - kiállításra?

Fotó előhívás - kiállításra?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 éve hobbi szinten fotózok, és jelenleg szervezem az első kiállításom. Viszont fogalmam sincs, milyen anyagra, méretben, hol és merre érdemes kiállításra előhívatni fotót. Bármi tippet elfogadok.
2021. aug. 23. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha papírra szeretnél előhívatni akkor itt lehet, hogy tudnak segíteni:

Cafe Analóg

1073 Budapest, Kazincy utca 35.

Telefon: +36 1 445 2560

Mail: labor@cafeanalog.hu

Web: cafeanalog.hu

2021. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiállításra én mindenképpen a vászon képet javaslom. Több helyen is lehet ilyet rendelni, ha rákeresel a google-on sokat fogsz találni. Csak találomra anélkül, hogy ismerném, [link] (így elsőre, meglepően jó áraik vannak)

A méretet a helyszín sokszor determinálja. Általában minél nagyobb, annál jobb, bár bizonyos esetekben a mérettel vagy a kivágással a kép hangulatához is sokat hozzá lehet adni.


Vászonképnél arra ügyelj, hogy a képnek a kereten is folytatódnia kell. Ahhoz, hogy a képkivágásod az eredeti maradjon, a képkeretet vagy Neked kell Photoshop-pal kialakítanod, vagy a képkeretező megteszi. A képkeret kialakítása azt jelenti, hogy a kép széleiről egy-egy 3 cm-es sávot tükrözni kell az adott szélre. Ezt előzetesen egyeztetni kell a keretezővel vagy a kidolgozást végző szolgáltatóval. (csak elsőre tűnik macerásnak, ha megbeszéled a szolgáltatóval, egyáltalán nem lesz az)

Sajnos akivel én készíttettem a képeimet, ő tavaly abbahagyta ezt a tevékenységet, így őt már nem tudom ajánlani.

2021. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!