Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehetne belőlem művész? Jók a...

Lehetne belőlem művész? Jók a rajzaim?

Figyelt kérdés

Őszintén ,nem akarok ezzel foglalkozni. Imádok rajzolni de sosem képzeltem el hogy egyszer ez lesz a munkám,még ha tehetséges vagyok is inkább csam hobbi szinten szeretném űzni.

De szerintetek jól rajzolok?

Először nekem is tetszenek a munkáim de aztán kiszínezem vagy csak annyit dolgozok rajta,radírozom meg újra csinálom hogy kezdem azt hinni nem is olyan jók ezek...

Az egyik egy befejezetlen rajz. Szerintetek milyen?



[link]



[link]



[link]


Az utolsón majd még alakítok ,de valahogy nekem még mindig jobban tetszett mikor nem volt kiszínezve a szemöldöke meg a szeme..



2021. szept. 19. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hobbi szinten elmegy, de megélni ebből ha akarnál se tudnál. Nem akarlak megbántani, csak őszinte véleményt írtam.
2021. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a rajzok bénák.

Az hogy lehet e belőled művész nem ez dönti el, egy jó tanárral egy év alatt már megfelelő szintre tudnál fejlődni, igazából az emberek felének minimum elsajátítható lenne a techhnikai tudás ahhoz hogy művészek legyenek, de nem is ettől függ, hanem a kreativitástól.

Az meg hogy meg is élj belőle meg a marketingtől.

2021. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hány éves korodban készítetted ezeket a rajzokat. Ha megtudjuk, akkor tudunk arról adekvátan nyilatkozni, hogy elegendően érettek a rajzaid-e v sem,
2021. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis szimmetria nem ártana ezeknek a szemeknek... Ha max 13-14 éves vagy, akkor még fejlődhetsz.
2021. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként nem nagy szám ilyet rajzolni, gyerekként kortól függően akár jónak is számíthat. Nem tartom művészinek egyáltalán (amennyiben nem vagy már gyerek), de hobbi szinten űzd csak, ha jól esik, én is imádok rajzolni :). Fejlesztheted magad egyedül, vagy tanár segítségével is, ha érdekel a dolog. Az meg, hogy meg tudnál-e élni ebből, lehetnél-e művész, sajnos nem csak a tehetségedtől függ, vagyis főleg nem attól... :(. Nézz csak körül a szentendrei Duna-parton, miket ki nem mernek állítani erre vetemültek. Gáz. Tehát "művész" lehetsz úgy is, ha közöd nincs hozzá, csak valahogyan felkapottá válsz. De inkább tanulj meg jól rajzolni, és aztán kezdeni magaddal valamit, ha ebben az irányban akarsz érvényesülni. Ahogy viszont a leírásodból kivettem, nem érdekel ez téged annyira komolyan. Ha így van, tanulj másnak, és tartsd meg a rajzolást hobbiként :).
2021. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem felnőtt vagyok

Amúgy sem tervezek művész lenni ;)

Egyáltalán nem foglalkoztat csak a kérdést nem tudtam hogy feltenni mert vagy rövid lett volna ..na értitek...

Ezekkel a rajzokkal amúgy sem foglalkoztam sokat 1-3 nap alatt kész lettek,meg nem is olyan hű de nagyszerűek akartak ám lenni csak a kedvenc színészeimet ábrázolja vagy csak a lelki "hangom"

Köszönöm a válaszokat ;)


Amúgy én vagyok a 2. Legjobb rajzos az osztályban csak nem tudok olyat rajzolni amit nem látok,muszáj néznem valahonnan mert egyszerűen nem tudom lerajzolni amiket elképzelek,kivétel ha igen ;)...

2021. szept. 20. 13:59
 7/15 A kérdező kommentje:

Amúgy se árusítani akarom őket csak magamnak lesz és nekem tetszik :D

Szerintem egy perfekt műhöz nagyon sokat kéne dolgozni de nekem az időm se túl sok meg nem is akarnám nekem jó így :)

2021. szept. 20. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kellene sokat dolgozni egy perfekt műhöz. Persze relatív, hogy kinek mi a sok... :) Ha tényleg fiatal vagy még, akkor nyugodtan tanulhatnál tovább ilyen irányban. Szereted csinálni, nem is rosszak ezek a rajzok, ha tényleg még fiatal vagy, lehet fejleszteni. :) Azt nem értem, hogy ha imádod csinálni, miért nem szeretnél ezzel foglalkozni? Korodat még mindig nem írtad, de ha általánosba jársz még, akkor jók ezek a rajzok és érdemes fejleszteni a tudásodat. :)
2021. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőnek nem rossz, gyereknek nem rossz. Ha szeretsz rajzolni, érdemes képezned magad attól függetlenül, hogy később ezzel akarsz foglalkozni vagy sem.
2021. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy kilyen stílusban akarsz dolgozni.

Láttam sok művészt akik annyira nem tudtak jól rajzolni de nem is hiper realista képeket csináltak úgy hogy nem volt gond.


Amúgy szerintem inkább az a kérdés mit értesz müvész alatt.

Aki el adja a képeit?

Ahoz mamár nem garancia az hogy jók a képeid.

Vagy aki szeret alkotni és csinálja is?

Ezt a szintet elérni pedig csak rajtad múlik.

A kép amúgy nem csak akkor lehet értékes ha milliókért lehet eladni.

2021. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!