Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy kutatás végzek, melyben...

Egy kutatás végzek, melyben vizsgálom, hogy az emberek milyen sűrűn járnak cirkuszba! Kíváncsi lennék rá, milyen sűrűn jártok, szeretitek-e és mi a kedvenc számotok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 18:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
53%

#20

Melyik cirkuszi állatot szokás megenni? Az elefántot? Az oroszlánt? A tigrist? Attól, hogy van egy szörnyű lehetőség, nem kell rögtön egy másik szörnyű lehetőséget választani. A legjobb lenne, ha egyik se történne meg.

2021. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Nem kínozzák! Jobban bánnak velük, mint máshol!

Te nem vagy állatkínzó? Miért eszed meg az állati húst? Vagy te esetleg nem eszel húst?

Talán te vagy az állatkínzó! Az idomárok nem azok. Cirkuszban dolgozom, artista vagyok én is, és látom mi folyik a háttérbe. Állat és ember közötti harmónia és barátság! Lehet hogy nyugaton, valamelyik kis cirkuszban kínozzák az állatokat, de az nem jelenti azt hogy itt is. Az állatkertbe bevannak zárva ketrecbe, a cirkuszban pedig nem!!!

Szóval ne merd állatkínzónak nevezni, mert te vagy az!!!

Kíváncsi vagyok rá, hogy te vega vagy, nem eszel húst? ;)

2021. nov. 26. 20:33
 23/36 anonim ***** válasza:
47%

#22

Nem lehetsz egy jó artista, a fejedre eshettél már párszor, ha ennyire ostoba vagy.


Vannak etikus cirkuszok, lehet te is egy ilyenben dolgozol, de számtalan cirkusz nem az és valóban kínozzák az állatokat. Vagy te "harmonikusnak" jellemeznéd a videóban látottakat? A szurkálást, a verést, az ijesztegetést?


Miért nem lenne jobb egy vadasparkba küldeni ezeket a VADállatokat, amíg elég életképesek nem lesznek, hogy önállóan éljenek a vadonban? Hm? Nem ez lenne a legetikusabb?


A legtöbb állatkertben van egy kifutó, ami általában túl kicsi, de jobb, mint egy ketrec, amit a cirkuszokban kapnak. Vagy hol tartják az állatokat a cirkuszi alkalmazottak? A vadonban? Hogy szállítjátok őket? Ó, hát csak nem ketrecben vagy dobozban?


Van különbség aközött, amikor veszélyeztetett vadállatokat kínoznak emberek szórakoztatása érdekében és aközött, amikor háziállatokat csak fogyasztásra tenyésztenek, de etikusabb helyen őket is jól tartják, amíg le nem vágják őket. A kettőt összehasonlítani is felháborító.

2021. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%

A Balatonnál elmentünk egy vándorcirkuszba, amikor hét éves voltam. Az előadás után láttam, ahogy egy "gondozó" üvöltözik egy elefánttal, majd egy kampóval a fülébe kap és húzogatja. Két napig sírtam, miután ezt végignéztem és azóta nem voltam cirkuszba és nem is megyek. Jól írja az előttem szóló, ezeken a helyeken állatkínzás zajlik. Olyasmire kényszerítik az állatokat, amik számukra nem természetesek és ha egy picit is érdekelne az állatok sorsa, azon dolgoznál, hogy visszaküldjék őket, oda, ahova valók: a természetbe.

26/N

2021. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
56%
Kétszer voltam, még régen, nem önszántamból. Azóta nem nagyon dugtam ilyen helyekre a képem.
2021. nov. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%
Kb. 30-35 éve voltam az akkor óvódás lányommal. (Nem kérdezted, de főiskolát végeztem. Ha statisztikát készítesz, ez is érdekes lehet.
2021. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam gyerekként, de már alig emlékszem belőle többre, mint hogy voltam.
2021. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
61%
Mi évente 2x szoktunk (Magyar Nemzeti Cirkusz, Richter Flórián Cirkusz) vírus óta csak egyszer (Magyar Nemzeti Cirkusz). Kedvencünk az nincs, szeretjük az egészet
2021. nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban vittek párszor. Undorító ami ott megy!

Állatmentes cirkuszokkal semmi bajom, de az sem érdekel különösebben, viszont nem háborít fel.

2021. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
75%
Talán egyszer voltam a Fővárosi Nagycirkuszban. Irtózom a bohócoktól. Az artisták amiket bemutatnak, az nagyon komoly, de ettől még nem fogok elmenni.
2021. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!