Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy kutatás végzek, melyben...

Egy kutatás végzek, melyben vizsgálom, hogy az emberek milyen sűrűn járnak cirkuszba! Kíváncsi lennék rá, milyen sűrűn jártok, szeretitek-e és mi a kedvenc számotok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 18:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%
#26: Szerintem nem készít ő statisztikát, csak mint kiderült, cirkuszi dolgozó, és nyilvánvalóan népszerűsíteni akarja a cirkuszt. Ha ez egy tudományos munka lenne, akkor kérdőívet csinálna, ahol felmérné a végzettséget, életkort, nemet, vagyoni helyzetet, stb.
2021. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekként voltam utoljára. Nem érdekel, szerintem felnőttek számára nem érdekes (de lehet, hogy ez előítélet és ma már tök más, mint régen), de ha lenne gyerekem, elvinném. Főként az artisták, zsonglőrök tehetsége, ami szép ebben számomra.
2021. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
73%

Pici koromban kb 4x voltam össz-vissz az állatok miatt.

A legutolsót már nem igazán élveztem.


Szeretem az állatokat - ölelgetve, simizve.

Bohócokat nem értem mai napig mi a fun bennük.

Akrobatika stb - nálam olyan, mint bármilyen sport - csak nézni... a-a, csinálni szeretem.


Van élvezetesebb és hasznosabb időtöltés. Alkotói tevékenységek - számomra művész lélekként.

2021. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
felmérésre javasolnám az online tesztet (pl google-nak is van tesztkészítési opcióója.)
2021. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként sztem EU-s szabályozás is, hogy új állatot már nem lehet alkalmazni a cirkuszokban, amelyik már ott van, azt már úgy sem lehetne visszavadítani, de újat nem szabad. Legalább is vagy tíz éve ezt olvastam.
2021. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csak a zsonglőröket és az artistákat kedvelem a cirkuszból, de őket nagyon!
2021. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!