Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészetire készülök, szerinte...

Művészetire készülök, szerintetek késő már elkezdenem készülni a rajzfelvételi részére? Többi lent

Figyelt kérdés
7.-es vagyok, a tópartiba szeretnék majd felvételezni művészeti grafika szakra. Nem vagyok full kezdő rajzolás terén, van egy alapszintű tudásom. Azon gondolkodtam, hogy rajztanfolyamra vagy rajztanárhoz mennék el. Szerintetek túl késő?

2021. nov. 28. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
sosem késő ha nagyon akarod, de egyébként a tanár meg fogja mondani
2021. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnál ajánlani olyan rajziskolát vagy tanfolyamot fehérváron, vagy annak közelében, ami nem horribillisen drága?
2021. nov. 28. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a lehetőségeid - valamelyik tanár, akihez bizalommal tudnál fordulni, tudna segíteni, Jó lenne egy felkészítő tanár. A rajztanár?
2021. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már mindegy. Találtam egy rajziskolát fehérváron, ahol fel tudok készülni a művészetire :). Azthiszem artgarage a neve
2021. nov. 29. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök! Szorgalmasan dolgozz, minden nap rajzolj. Drukkolok neked!
2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!