Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Otthon meg tudok tanulni...

Otthon meg tudok tanulni rajzolni tanár segítsége nélkül?

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok és szeretnék megtanulni rajzolni. Annyira nem rajzolok rosszul, ahhoz képest, hogy soha nem jártam tanárhoz, mondhatom úgy is, hogy egy picit tehetségesebb vagyok az átlagnál, viszont még mindig nem olyan kidolgozottak a karaktereim. Jelenleg a felvételire való készülés miatt nincs sok időm, így tanárhoz se tudnék elmenni. Szerintetek otthon is meg lehet tanulni profin vagy legalábbis nagyon jól rajzolni, és ha igen akkor hogyan lehetséges? Ja és még annyi, hogy legfőképpen anime karaktereket szoktam papírra vetni, így a csendélet és hasonló dolgok kevésbé mennek:/

Köszönöm a válaszokat ^^



2021. dec. 11. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

És ki fog szakértő véleményt mondani neked a rajzaidról?


Kell egy mentor.... Anélkül nem fog menni.

2021. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Pont azokat kéne gyakorolni, amik nem mennek, így lehet tanulni. Anime karaktereket úgy érted, hogy másolod vagy animés stílusban saját karaktereket alkotsz?

Amúgy a net tele can tutorialokkal, de valóban szükséged oenne egy független tanarra, aki nem rokon, aki megnonfja, mi a jo és mi nem a rajzadidban.

2021. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anime karaktereket másolni is szoktam meg fejből is. Egyébként köszönöm a válaszokat, 2-es bocsánat hogy leértékeltem a válaszod, véletlen volt :(
2021. dec. 11. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

anime karakterek másolása - és ezt nevezed te tehetségnek...?

Bocsáss meg, de már csak ezért is kéne melléd valaki, aki objektív véleményt tudna mondani a rajztudásodról....

2021. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden amit csinálsz az jó nyilván egy tanár utat mutathat , de kemény munkával menni fog
2021. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni! Nagyon sokat kell rajzolni hozzá és még fogod látni hogy fejlődsz. Én festészetben vagyok jó de rajzban is. De ez más tészta.
2021. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thunderfairy ***** válasza:
GYAKORLÁS KÉRDÉSE. Az alapokat tanuld meg oktatóktól. 2-3 évig oktatóval gyakoroljál. Lehetőleg pont azokat az élethű dolgokat amik most nem mennek. Utána csinálhatod egyedűl oktató nélkűl de az elején az alapoknál kell az oktató.
2021. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul, YouTube-on rengeteg jó tutorialt találsz. Emellett rakd fel a képeid rajzos fórumokra, és kérd ki az emberek véleményét, min kellene javítanod, milyen könyveket ajánlanak stb. Nehezebb, több kitartás kell hozzá, de meg lehet tanulni rajzolni tanár nélkül.
2021. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én otthon tanultam meg rajzolni. Igazábol csak magamnak firkálok, de el3g jók. Szerintem...
2021. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, mutass képet!
2021. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!