Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olvastátok már Roger Martin...

Olvastátok már Roger Martin du Gard A Thibault család című regényét?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem ezt a regényt de nem nagyon találkozom olyannal aki olvasta, ezért senkivel nem tudom megbeszélni. Kíváncsi vagyok hogy itt vannak-e olyan emberek akik olvasták és hogy milyennek találják a könyvet. :)

Ha olvastad: ki volt a kedvenc szereplőd belőle? És olyan volt akit kifejezetten nem szerettél? Milyennek találod a regényt, mi a benyomásod róla? Milyen tanulságokat vontál le belőle?

Fejtsétek ki a véleményeteket!

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)



2021. dec. 31. 13:35
 1/4 zimonyi attila válasza:
100%
Te jó isten!!! Van ember aki ezt a könyvet olvassa és még a mások véleménye is érdekli??? Egyáltalán KÖNYVET olvas?? Ráadásul úgy vélem a kérdező, fiatal!! Minden elismerésem, őszinte gratulációm Neked!! Sajnos én vagy 50 éve olvastam, úgy, hogy nem tudok érdemben hozzászólni......de elszégyelltem magam, mert nem olvastam könyvet vagy 10-15 éve!! Egyszerűen nem kezdek bele, minden mást csinálok, de az olvasás már elmúlt. Kissrác koromban, volt amikor napi kettőt is kiolvastam, mert a könyvtárba kétnaponta lehetett menni és max 3 db könyvet lehetett kihozni....de manapság......már azt sem tudom, hogy vannak-e jó könyvek!! Annak idején a haverokkal mindig volt egy-egy izgalmas könyv, meg persze nagy író kedvencek, amit el kellett olvasni és jó sörök mellett meg is dumáltuk.......de részben a haverok nincsenek már.........részben elmúlt az érdeklődésem is:(((( Maradt a net és a film.......de abból sokat.... Még egyszer gratulálok neked, ez ugyan még az olvasmányoknak nagyon az eleje, de éppen ezért nagy szerencséd van, mert a könyveknek és az íróknak iszonyatosan nagy tárháza van előtted!!!
2022. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hu de egyutterzek veled egyes, a szivembol szoltal! Valamennyire sajnalom is...
2022. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán remek regény! :)
2022. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óó!!! A kedvenc regényem! :)))
2022. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!