Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondolsz Kucsera Márta...

Tóth Imre kérdése:

Mit gondolsz Kucsera Márta művészetéről? Szereted a képeit?

Figyelt kérdés

Azt mondják, most az ő képeibe kell befektetni, mert 10-15 év múlva jelentősen emelkedni fog fog az alkotásainak az anyagi értéke.


Nekem tetszenek, függetlenül attól, mennyiért árulják.



2022. ápr. 30. 15:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kucsora Márta a neve, elnézést.
2022. ápr. 30. 15:54
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam róla, pedig mávész beállítottságú vagyok. Munkám is restaurátor. Megnéztem a google-n . Jók a képei, de én nem honném, hogy 10-15 év múlva milliókat fognak érni. Jó amit csinál de nem egyedi.
2022. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Néhány képe konkrétan olyan, mintha a kihány kaját festette volna meg. Mi ebben a jó?
2022. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Már most milliókat ér: nézd meg, mennyiért árulják pár képét, mondjuk, Artsy-n.


És egyébként restaurátorként, műkedvelőként mi a véleményed Reigl Juditról? Őt egyedinek gondolod? Csak mert sokszor mondják, az ő munkásságával rokoníthatók leginkább Kucsora Márta képei.

2022. ápr. 30. 21:50
 5/16 A kérdező kommentje:

Harmadik!


A művészet szubjektív dolog, ugye: van, aki szerint Kucsora remekművelet alkot.

2022. ápr. 30. 21:51
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
A mai művészek többsége inkább ügyes szélhámos, mint valódi művész.
2022. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért Keserü Ilona, Maurer Dóra, Bak Imre stb. elég jó művészek, nem?
2022. ápr. 30. 22:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Reigl Judit neve ismert. Korai szakaszában szürrealista majd később lírai absztrakban fejezte ki magát. Nekem a kedvencem tőle Szent Antal megkísértése . Kicsit olyan mintha Dalí keze segített volna neki. Kucsora Márta a közelében sincs Reigl Judit festményeihez.

(első voltam)

2022. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De Reigl sem volt mindig ismert. A kétezres évek közepén fedezték csak fel. Eladdig csak páran ismerték. Lehet, Kucsora Márta is egy velünk élő zseni, akit még nem mindenki kezel a helyén.
2022. ápr. 30. 22:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Reigl nevét már gyakornok koromban is hallottam, és az a 90 évek elején volt. Külföldön nagyon is ismert volt, sőt itthon Magyarországon is akiket érdekelt a művészet. Kucsora nevét mint írtam korábban nem is hallottam róla. Ennyit arról, hogy ki kit ismer. Nekem ő olyan utánzónak tűnik. Tuti valaki valamiért felkarolta, és azért nyomják annyira. Én a képeit nézve nem tartom annyira különlegesnek.(első)
2022. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!