Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi lehet az a film (részletek...

Mi lehet az a film (részletek lent), amiben Madaras József játszik?

Figyelt kérdés

Jó pár éve láttam, még a filmmúzeum nevű csatornán, egy jelenetre emlékszem, ülnek egy távolsági busz hátuljában és énekelnek, talán valaki gitározik is közben, ami még biztos, dohányoznak az emberek a buszon.

Úgy rémlik fekete-fehér film, a hatvanas-hetvenes években készülhetett, mondjuk ezzel nem szűkítettem a kört 😃



2022. aug. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Madaras is énekel, vagy csak ül?
2022. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miről szól a film? Több jelenetre nem emlékszel?
2022. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ennyire emlékszem, szerintem nem is néztem végig a filmet, csak amiatt maradt meg ez a jelenet, mert dohányoztak a buszon, ami fura volt.
2022. aug. 8. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Az csak távolsági busz lehetett. A városi közlekedésben, busz, villamos tilos volt. Azért is, mert zsúfoltak voltak, szinte mindig, mint a heringek. A megállók tele voltak csikkekkel, a csövesek onnan szerezték be a cigi adagjukat, mert rágyújtott az utas, jött a busz, eldobta. Félig, harmadáig szívott cigiket tömegével gyűjtöttek.

Hogy a távolságin és a vonaton mikor tiltották be, nem emlékszem. Remgeteg filmje volt. De lehetett a Fekete macska is akár, amiben Majorral és Dayka Margittal játszott. Sok proli, munkás figurát játszott.

2022. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így van távolsági busz volt.


Fekete macskát nemrég láttam, nem az volt sajnos.


Nem baj, szép lassan megnézem az összes filmet abból a korból és meglesz az.

2022. aug. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!