Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed a mesterséges...

Psycho kérdése:

Mi a véleményed a mesterséges intelligencia által készített képekről?

Figyelt kérdés

Kis túlzással berobbant a köztudatba nemrég a midjourney szoftvere. Aki nem hallott volna róla: egy olyan, bárki számára ingyenesen elérhető mesterséges intelligencia, ami szó szerint vezényszavakra készít másodpercek alatt elképesztő, tényleg művészeti alkotásokat megszégyenítő képeket.


Egyesek szerint csodálatos, lenyűgöző találmány.


Mások - főleg művészek, designerek, grafikusok - szerint "maga az ördög", hisz elveszi a munkájukat.


Ti mit gondoltok erről?



2022. szept. 28. 21:32
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Még nem próbáltam ki, viszont keresgéltem és elég érdekes képeket találtam.


Egyébként a "mesterséges intelligenciát" is készítették.

Nyilván nem az a művész, aki csak kattogtat. Az eredmény, ha jó, akkor érdemel elismerést.

2022. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Baromi jó. Még logót is tervez.
2022. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fellow RetroShock néző?
2022. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#3: igen! 🙌😂 Ez adta az inspirációt, de egyébként már Keny videóját megelőzően, azaz szűk 2 hónapja én is használom a szoftvert.

2022. szept. 29. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A RetroShock csatorna elég jól feldolgozta a témát, érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=0IsMhFY0QCA

2022. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik. Yutobon van pl a King Crimson szám ai képekkel illusztrálva, imádom az ilyen elborult művészetet
2022. okt. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!