Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagy László költő verseit...

Nagy László költő verseit szereted? Szoktad őket olvasni? Ott van a kedvenc költőid között? Mit gondolsz, miért nem beszélnek róla és művészetéről olyan sokat?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvelem Nagy László verseit, kötetem is van belőlük. Van egy-két nagy kedvencem is tőle. Egy időben eléggé felkapott alkotónak számított, mai napra valahogy "kikopott" a közbeszédből. Ennek mi lehet az oka, azt nem tudom.
2023. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mik a kedvenceid tőle? A Ki viszi át a Szerelmet... vagy az Adjon az Isten címú vers? Sokak szerint egyébként ő írta az egyik legszebb magyar szerelmes verset (Himnusz minden idóben).
2023. febr. 7. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem valóban a Ki viszi át a szerelmet.., másik a Himnusz minden időben, de nagyon szeretem a Vérugató tündér, a Csodafiú szarvas, a Dióverés, a Tűz c. verseit, és még sorolhatnám.
2023. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem igen, mint általában a verseket.
2023. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!