Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Klasszikus rajzolást tanító...

Klasszikus rajzolást tanító videót keresnék(?)

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni rajzolni, de nem dekoratív rajzolás érdekel, hanem a klasszikus, grafitceruzával történö élethü rajzolás.

Sokat kerestem a neten, de nem találtam eddig olyat, ami tényleg ezzel foglalkozna. (Lehet, hogy rosszul keresek valamiért)

Ha valaki tudna jó linkeket ajánlani, nagyon örülnék neki.



2023. márc. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebben javarészt benne vannak a totál alapok.

Sokan örülünk, ha megszabadulunk az 5 éven át több órákon keresztül ezeket gyakorló feladatoktól.


A rendes oktatók pedig nem fogják ingyen, publikusan ezeket oktatni.


Alapon személyesen lehet igazán haladni és figyelemmel kísérni a tanulót a saját képességeihez mérten fejleszteni.


Sok a kamu "tanulj meg rajzolni" tanfolyam, kisképzés, ahol ezek az alapok nincsenek is rendesen megmutatva, magyarázva, valahol fel se hozzák témába, hogy többet menjen az illető rajzolni, adja a kesst.


De megesik, hogy kamu a tanító.


[link]


Monoton és én se szeretem mai napig, de magas szintre érve megérti az ember az elengedhetetlen jelentősségét.

2023. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Mivel csak önmagamnak, hobbiból akarnék rajzolni, ezért keresnék ingyenes oldalt, mert a neten amiket találok, azok nem sokat érnek, mert csak "kreatívak", de a lényeget egyáltalán nem hozzák.

Azt hiszem, nekem elég lenne, ha az alapokat sikerülne megtanulni, az sokat segítene, mert sokszor eszembe jut valamilyen ötlet és ilyen hiányosságok miatt nem tudom megcsinálni úgy, hogy nekem megfeleljen.

Természetesen tudom, nem vagyok és nem is leszek "müvész", de nekem örömet okoz, ha valami olyasmi lesz, mint amit elképzeltem, ez néha sikerül, de többször nem.

2023. márc. 27. 19:36
 3/8 anonim válasza:

Youtubeon már néztél rajzolós videókat?

Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=DN-7RsH2WWk

Sok hasonló van fent.

2023. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, már sokat keresgéltem, de a legtöbb videó ember, föleg arc rajzolással foglalkozik, nekem meg inkább fák, bokrok, természet lenne érdekes, azaz sokkal tágabb kategória, illetve az alaptechnikák elsajátítása lenne fontos, és ilyen nem igazán van.
2023. ápr. 11. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Fizetős, de megéri

Fa

[link]


Virágok

[link]


Ezek közül lehet válogatni, nem csak portré van

[link]

2023. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ez pl totál kezdőknek való és most elég olcsón adja

[link]

Ráadásul a példa egy gomba, tehát megint csak a természet, ami neked kell.

2023. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem kamu, a kezdőt kipróbáltam és tényleg jó
2023. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nincsen ingyen normális, így muszáj lesz rááldozni.
2023. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!