Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a versem?

Milyen lett a versem?

Figyelt kérdés

Állt a tóban egy madár.

Azt hitte, ha hóba száll,

Lesz nagy zsivaly, fergeteg.

Ilyenek a gyerekek.


Belehull a zivatar.

Ez semmi, csak sivatag.

Elmondta a titkát,

Eltörte a hintát.


Titkolja a szerelmét.

Piros, mint a gyerekvér.

Molnár Piroska nagy színész,

Ezt vallja sok jó ítész.


Beleszerettem magamba,

Adtam ételt a halaknak.

Elpazaroltam mindenem,

Vegyél magadhoz, istenem!



2023. ápr. 13. 21:48
 1/4 anonim válasza:
100%

A rímek megvannak, de nekem valahogy ez az egész nem jön át. Ertelmetlen számomra

Lepontozók kíméljenek mert ez a SAJÁT véleményem!!!

2023. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miről szól és mi köze a halaknak ahhoz, hogy beleszerettem magamba; madár, hogy száll a hóba és mi van a gyerekekkel. Ez nem vers. Bocsi. Értelmetlen.
2023. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Küzdelmes...
2023. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

A rímek jók, de a tartalom nem megfogható, látszik, hogy (csak) a rímelésre koncentráltál, ami jó lett, de a szöveg túl random. Csiszolj rajta, menni fog ez, de először az alaphangulatot definiáld, írd le egy papírra, hogy mit akarsz a verseddel, milyen benyomást kelcsen és csak ezután keress rímeket. Legyen mondanivaló, az üt a legtöbbet. Az utolsó 2 sor kifejezetten szuper, nagyon jó, ezt vidd tovább.

Először teremtsd meg az érzésvilágot magadban, mint egy buborék és oda csak azt engedd be, ami adekvát. :)

Hajrá! Sok sikert!

S.

2023. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!