Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészetet kedvelő emberek?

Művészetet kedvelő emberek?

Figyelt kérdés

Vannak itt esetleg digitális vagy akár manuálisan rajzolók?

Én kiskorom óta rajzolok mind digitális és mind manuálisan, főleg anime stílusban, saját karaktereket.

Szeretnék érdeklődni hogy vannak itt másik is?

DevinatArt-on is megtalálható vagyok.

23/L



2023. máj. 31. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Jelen. Mondjuk az animét nem szeretem.
2023. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Több művészeti ágat is szeretek.

Ám mi az érdeklődésed célja/oka?


Amennyiben önreklámozás, nos, az szabályellenes.


Amennyiben más, pl szakmabeli vagy célközönséggel kapcsolatos kérdésed van, ne tartsd magadban.


A kérdésből nem derül ki mi a kérdés csak tippelgetni lehet a szövegkörnyezetből és #-ből ítélve.

2023. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám magam fejleszteni ezen a téren, mert nem vagyok elégedett a munkámmal, illetve animációt is szeretnék készíteni, de ahoz szerintem még gyenge a képességem.
2023. máj. 31. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Menjél tanárhoz/tanfolyamra/iskolába.
2023. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban:

Korodhoz képest milyen szinten megy a rajz?

Megvannak-e azok a motoros képességeid, és azokhoz mérten fejlődni.


A rajz alapjait megtalálhatod a Rajz ABC c. könyvben.


Művészeti sulik tananyaga is kb az, amit tartalmaz a könyv.


Viszont tényleg jobb, ha hozzá értő tanár kezei alatt fejlődik az ember, aki ügyel, javasol, kijavít, külső szemmel véleményt alkot és elmagyarázza a dolgokat.


Sok kamu tanfolyam és társai vannak jelen, ahol direkt nem avatnak be alapokba, hogy többet járjon vissza az illető a pénztárcáját kinyitva.

Ami még taszítóbb, hogy olyan embereknek is reményt adnak, akiknek nem való ez az ág.


Az alapokat pedig addig kell gyakorolni, amíg olyan szinten be nem rögződik, hogy rutinná válik.


A szerkezeti rajz menjen először, aztán csak a többi.


Sokan egyből kész munkákat akarnak. Legyen arányos, jó kompozicióval rendelkező alap.


Végül pedig: gyakorlás dögivel.

Napi minimum 2 óra.


Művészetin is 3-4 rajz van egymás után. +otthoni feladat.

2023. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

De, hogy szájbarágós legyek, hátha így értékelhető választ kapok (mindenekelőtt leszögezném, hogy nem a valódi menekültekről beszélek, hanem a gazdasági bevándorlókról.):


Ha a migráció rossz, akkor minek erőltetik?


Ha a migráció jó, előnyöket jelent, hasznot hoz a befogadó ország számára, akkor miért akarják ennek költségeit olyan országokkal is megfizettetni, akik ezekből a (vélt vagy valós) előnyökből nem részesülnek, hiszen nem fogadnak be migránsokat?


Ha a migráció jó, akkor miért nem támogatják a legális formáját, miért nem könnyítik meg a bevándorlást a fejlődő országokból, miért nem finanszírozzák legális beutaztatásukat az EU-ba, miért teszik ki ezeket az embereket életveszélynek azáltal, hogy hagyják működni az embercsempészetet?


Végül egy utolsó kérdés, amiről nem szoktak beszélni, pedig valós gond: szerintetek nem várható semmi probléma abból a tényből, hogy százezrével érkeznek fiatal, hormonjaiktól fűtött férfiak, akik természetes szükséglete, hogy kielégítsék vágyaikat, ám nincs párjuk, mivel egyedül érkeztek? Vajon elvárható tőlük a hosszú időn át való önegtartóztatás? Vagy úgy gondoljátok, egy modernkori "szabin nők elrablása" simán belefér, elfogadható? Remélem, nem, ahogy nyilvánvalóan a kasztrálálás sem, ámde akkor mi a megoldás az egyedülálló kielégítetlen fiatal férfiak tömegeire? Ennyi szingli nő nincsen Európában, de ha lenne, sem biztos, hogy egy idegen kultúrájú munkanélkülivel képzelnék el az életüket.


A fideszezés helyett, tud valamelyiktek konkrét válaszokat ezekre a konkrét kérdésekre?

2023. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, bocsánat, ez egyáltalán nem ide tartozik, előző vagyok. Nem tudom, hogy került ide.
2023. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdések.
2023. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

8, kösz, de azért itt ne nyissunk vitát róla.

Viszont megtehetnéd nekem, hogy rányomsz a felkiáltójelre és jelented, mondjuk az "egyéb ok miatt problémás" jelzéssel. Én akartam, miután észrevettem, hogy rossz helyre ment, de saját kommentet nem lehet töröltetni! 😏

2023. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!