Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írnátok véleményt a verseimről?

Írnátok véleményt a verseimről?

Figyelt kérdés

Talán csak itthon firkálgató bonyolult lélek vagyok, sablon, tömeggyártmány.....

De megfordult a fejemben, hogy több időt szenteljek e hóbortomnak....


www.nelke.5mp.eu


2011. jan. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, hogy nagyon azt akarod, hogy rímeljen. Ami persze nem baj, csak nagyon érződik ez rajta. Nem tudom érted-e miről beszélek.

Alapjába véve tetszenek.

Ha többet foglalkoznál vele nagyon jó, színvonalas verseket tudnál írni. :)

2011. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Alapjaiban nagyon jó, csak szerintem is nagyon erőltetettek a rímek.
2011. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"küzdöm szánalmas akadályaim" - ez értelmetlen, de néha sikerül elkapnod valamit. Szerintem olvass többet, kezd Arany Jánossal, és kortársakat!!!! Orbán Ottó, Petri György stb.
2011. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nincsenek rímek. Hangosan felolvasva, nem pedig betűzgetve nem tűnik egy rím se. Amúgy szépek a metaforák, a megszemélyesítések, tehetséged van hozzá, csak a rímekhez nem. Próbálkozz inkább szabad versekkel.
2011. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

tényleg gyönyörű képeket tudsz teremteni. van valami kis kuszaság jópár helyen.... dolgozgass rajta.

szerintem van értelme annak,h "küzdöm szánalmas akadályaim", ha másképp nem, de a költpi szabadsággal biztosan :)

engem nagyon megfogott pár sor:

"Rád gondolva görnyedek, terhemmel a szívemen."

"Felszakad az esti csöndbe a lélek morajló mélyje."

"S hasznos legyek Uram,

hasznos legyen, hogy maradtam.

Érdemes legyek, Uram, hogy végigjárjam Utad.”

"„Melléd bújok álmodban,

nehéz szívemet mellkasodra ejtem,

forró könnyekkel lágyítom lelked,

s halkan súgja buta szám:

hitesd el velem is, s álmodj tovább.”

"Lelkemnek ismerős lelked vihara,

Elmémnek barátja elméd harca,

Kezemnek visszavárt társa

két kezed szorítása..."

Na, nem másolgatom. De tényleg nagyon elkapsz néha valamit. Szóval érdemes lenne ezen dolgozgatnod.

2011. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

A kuszasággal még nem lenne baj, de a szavak hangrendje nagyon, durván otromba... Egy-két szó annyira nem illik oda, hogy égbe is kiált...


A képek szép tiszták, de túl kontrasztosak, és néhol elég erőltetettnek is érzem őket...

Az, hogy kicsit kuszák, nem baj... Látszik, hogy van mögötte valami... És tényleg ne törekledj feltétlenül a rímekre, vagy legalább is ne a páros rímekre... Mert ettől vannak azok a fent említett hibák... Kezd félrímekkel, vagy kereszrímmel...

2011. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze
2011. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!