Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szlovákiától hogyhogy egyetlen...

Szlovákiától hogyhogy egyetlenegy pontot sem kaptunk?

Figyelt kérdés

Szinte minden környező, részben magyarlakta országból kaptunk pontokat a Dalfesztiválon: Ukrajnából, Romániából, Szerbiából, és Ausztriából is. Bár távoli "testvéreink", de még a finnek voltak a legszolidárisabbak velünk abban a szégyenletes kamuversenyben, ahol a tudásnál, a produkciónál csupán egy a fontosabb: a nemzeti hovatartozás. Viszont hogy lehet, hogy Szlovákiából, ahol arányaiban jelentős magyar kisebbség van, EGYETLEN árva pontot sem kaptunk?


Nem akarok politizálni, és semmi bajom a felvidékiekkel, de most egy kissé szomorú vagyok.


2011. máj. 15. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És hogy lehet, hogy tőlünk nem kapott Finnország?
2011. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a fesztivalt mar reg be kellett volna szuntetni. Senkit nem erdekel a masik produkcioja, semmi koze az eredmenyeknek ahhoz, hogy mi a jo.
2011. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert erre a semmitmondó, közhelyes nyávogásra egyet sem érdemeltünk.
2011. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a felvideki magyaroknak van izlesuk? Hazaszeretetbol nem fogok en se semmit sem ero hazai zenere szavazni, ezzel a tehetsegtelen zeneszek ala ujabb lovat adnek, hogy bizony ezzel a sz.arral sikert lehet elerni nemzetkozi szinten is, mig a tehetseges zeneszeink tovabbra is maradnak a beka segge alatt ismertsegben. Igazabol nem hogy hazafias, aki csak azert is a magyarokra szavaz, hanem inkabb arulo, mert a hazai kulturalis fejlodest arulja er, hogy hulladekot tamogat.
2011. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felvidéki vagyok és wolf katira szavaztam.
2011. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttad a többi szavazó ország kiknek adott pontot, és az utóbbi 1-2 évben olvastál politikai híreket, akkor egy cseppet sem kell meglepődni azon, hogy egy darab pontot sem kaptunk a szlovákoktól. Ha valamiben, hát ebben biztos voltam.
2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyertek az azeriak, ki tudja, miért? Egzotikus volt? Ez?! Inkább rossz.

Nagyon kilógott a lóláb, de én ezt előre megmondtam, negyven évvel ezelőttről itt maradt ócska nyávogó "fesztivál", gyalázatos szavazási szabályokkal. Jellemző, hogy a német közönség totálisan kifütyülte a pontozást! Teljesen jogosan! Valódi popsztárok oda be nem teszik a lábukat, ezeket az úgynevezett "énekeseket" nálunk már az X-faktor selejtezőin kiszórta volna a zsűri! (Tisztelet a kevés kivételnek, pl. Wolf Katinak). Ennyi hamis hangot, színvonaltalan ócska nyávogást még nem hallottam! Gratulálok, "Eurovizió"! Remélem, jövőre senki sem indul tőlünk, nem kellene erre egy fillért se költeni.

2011. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Remélem, jövőre senki sem indul tőlünk, nem kellene erre egy fillért se költeni."


Pláne, ha képtelenek vagyunk egy normális, tehetséges énekest indítani.

2011. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenki azt mondja, hogy elsőnek kellett volna lennünk. Nos én nem tudom, nem is érdekel, a szám sem tetszik annyira, mivel nem az én stílusom és az ilyen X-es "hatalmas" tehetségeket sem komálom.
2011. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!