Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó lett a versem? Van tehetség...

Jó lett a versem? Van tehetségem a versíráshoz? 10-ből hány pontot adnál a versre?

Figyelt kérdés

Gondolj rám ha nem vagyok veled,

álmodj rólam minden éjjel,

szeress úgy ahogy én szeretlek téged

ölelj forrón, minden éjjel..


Gondolj rám ha nem vagyok veled,

Gondolj arra mit jelentek neked,

Csókolj úgy , hogy égessen

szeress úgy hogy elhigyjem


Bocsi hogy ilyen rövid, ha akartok még írhatok, de addig nem írok amég nem tudom hogy mennyire gáz...

Szerintetek?


2011. júl. 24. 01:34
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
hát.. 5-6 talán
2011. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
nulla és eléggé plágiumszagú
2011. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2011. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, ennyit nem adtAM VOLNA magamnak, mert szerintem van ennél szebb versem is, de majd holnap délután leírom azt is


Második: Köszönöm neked is! Nekem sem tetszik ez

2011. júl. 24. 01:43
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kozhelyes, tele van szoismetlessel, vannak vesszohibak is. Emellett a rimek is nagyon egyszeruek...2-4-est adnek a 10-es skalan kortol fuggoen, mert ha 10-12 eves vagy csak, akkor eleg jonak neveznem ezt a verset.
2011. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Harmadik: Köszönöm a számot :-D De szerintem célzásnak írtad hogy koppintottam, de ezt a számot még nem hallottam, meg ha hallottam is volna, akkor is lehetne azt mondani hogy minden szót hallottam már életemben valahol, és biztos minden sort lehetne egy-egy dalból idézni, de nem lopkodtam össze, hanem jöttek a rímek szépen sorba, és én meg írtam :-)
2011. júl. 24. 01:47
 7/32 anonim ***** válasza:
Maximum, és csak nagyon nagy jóindulattal 2 pont. Ne haragudj, de ez valami szörnyű. És ezen vers alapján neked nagyon nincs tehetséged a versíráshoz.
2011. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
negyedik: 14 éves vagyok, holnap írom le a szerintem egyik legjobbat! Na addig is jó éjszakát :-) Holnap jövök
2011. júl. 24. 01:48
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én miközben olvastam, végig azon gondolkodtam, hogy olvastam-e már, annyira közhelyes.
2011. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
88%
Ez nem vers.. Egy Vers ennél ezerszer összetettebb...Am ezt a "verset" milyen Rímben írtad?:)
2011. júl. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!