Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a rajzról?

Mit gondoltok erről a rajzról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tetszik a haja, de az arcbőrét szerintem öregítetted.
2011. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A haja és az arcának az elülső része kidolgozott, viszont az arca oldala furcsa, hogy olyan sima fehér, semmi árnyék a jobb homlokán se...
2011. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég jónak mondanám.
2011. okt. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól néz ki
2011. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Azt, hogy megvan benned a tudás, hogy rajzolj, de nincs meg benned a művész, ami által életre kél.


Számomra az ilyen fotóról másolt képek értéktelenek. Elismerem, hogy ügyes vagy, és jól másolsz képről, de megnézném azt is, hogyan alkotsz élő modellről pittkrétával vagy szénceruzával A2-es méretben!


Vagy grafittal úgy, hogy egyáltalán nem maszatolsz. Ez nem művészet, ez csak egy iparág.


Ha meg nem a te rajzod, akkor akkor úgy mondom mindezt, hogy az alkotónak címezve.

2011. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem jöttem rá, hogy ki van a képen, pedig amúgy felismerem :(
2011. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem tök jó lett , mondjuk az arca egy kicsit ténylrg fura h semmi árnyék de am jó
2011. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Üzenem annak, aki lepontozott, hogy legyen oly kedves, és indokolja meg! A kérdés az volt, "Mit gondoltok erről a rajzról?". Én elmondtam. És nem rosszindulatból, hanem segítő jelleggel, de látom, hogy itt csak az ér valamit, aki agyba-főbe dicséri a képet. Ügyes rajzos, és itt véget is ér a dolog. Megnéztem a galériájának a többi képét. Láttam a wip képet is. Alapból így nem szokás elkezdeni egy portrét, csak azok csinálják, akik pénzért másolnak fotókat. Ez nem művészet, bármilyen is jól néz is. Ért hozzá, hogy jól lemásoljon egy fekete-fehér, retusált fényképet, de vajon élő modellről milyet tudna alkotni. Ha akkor is ilyet, akkor emelem a kalapom, mert egy tehetséges ember.

[link]

ezt is ő rajzolta. Meglepő, ugye? Másolni tud, de máshoz már nem ért. Anatómiailag szörnyen pontatlan. És itt mutatkozik meg a valódi rajztudása.


Mint ezek

[link]

[link]

[link]


Mivel véleményt kellett írni, ezért nem értem a lepontozást.

2011. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy nem érted, még az sem érti aki lepontozott. Elő szokott fordulni ilyen ezen a helyen.
2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tetszik!
2013. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!