Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem megy a festés és a...

Miért nem megy a festés és a rajzolás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy,már elvagyok keseredve. Volt már valaki így? Nincs ihlet.... csak már nagyon hosszú ideje:(
2011. okt. 22. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ihlethiánya csak akkor zavaró, ha a fantáziádból akarsz rajzolni. amúgy tudom, milyen sz*r, ha nem megy, vagy ha rossz napod van, de rajzolni kell.

De már lassan azért sincs ihleted, mert bebeszélted magadnak, hogy nincs. Hallgass zenét, nézz képeket a deviantarton, olvass valami izgi könyvet vagy sétálj egyet, ezek serkentően hatnak a fantáziára!

2011. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor vagyok így. (Írással is.) Amikor nem megy, akkor nem kell erőltetni. Vagy olyankor olyasmit kell rajzolni, amit leraksz magad elé és adott a feladat. :)

Az ihletet az is "megöli", ha túl sok a dolgod és nincs időd semmire sem ráhangolódni.

És nem árt lazítani, relaxálni, kikapcsolódni, vagy új embereket megismerni.

2011. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok köszönöm szépen,megfogadom a tanácsokat:)
2011. okt. 22. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ihletem, akkor nem foglalkozom a festéssel. Szinte el is felejtem az egészet. Aztán úgyis újra jön. Ha meg nem, hát az sem baj. Szerencsére nem ebből élek.
2011. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!