Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lesz valakiből híres fotós?

Hogy lesz valakiből híres fotós?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
sok tanulás ,de legföképp pénz,és ugy 5-6 év amire befut vki sztem,ha nem több
2011. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ige, de én a módjára gondoltam. Hogy egyáltalán hogyan? Kiállításokat rendez? vagy fölrakja a netre? A neten annyi minden van. Akkor már mindenki híres lenne.
2011. dec. 3. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj egyetemre, ahol ezt tanulhatod! (MOME; Bp) Ott megismerkedsz olyan emberekkel, akik segítenek majd Téged!

Vagy ha nincs ilyen terved keress egy hivatásos fotóművészt és vegyél Tőle órákat, magánórákat.

Ez, az első lépés, ha kérdésed van, vagy ezen már túl léptél, írd meg!:)

2011. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ő hogyan segít? Bevezet a fotós társaságba, segít kiállítást rendezni? Amúgy köszi a választ? Hogy lehet ilyen embert megismerni? És ha elküldöd a képed egy újságba? Pl.: National geographic?
2011. dec. 4. 20:28
 5/6 anonim válasza:

Elkezded kiépíteni a kapcsolataidat. Laikusokkal, mert őket el lehet kápráztatni, és szakmabeliekkel, mert tippeket adhatnak, illetve ismertebb emberekkel ismerkedhetsz meg általuk. Rengeteget fotózol, alapok tanulása, mások képeinek másolása, saját ötletek megvalósítása. Bepróbálkozol újságoknál, tévénél, kiadónál. Facebook oldal a képeknek, legjobb promóhely. És rengeteg expo-expo-expo!

és egy tanulságos cikk:

[link]

2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!