Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Ismer valaki olyan drámát, amiben az apa-lány konfliktus kerül előtérbe? Közelgő színművészetis felvételire kellene. Mindegy, hogy melyik korból. KÖSZI!

Keress kérdéseket hasonló témákban: színművészet, apa-lánya konfliktus

2012. jan. 20. 15:07  Privát üzenet  

A válaszok
Véletlenül olvastam a kérdésed, nem tudom, mennyit segítek a válasszal. A vadkacsában is van apa-lány konfliktus, mikor kiderül az apának, hogy Hedvig, a lánya, valószínűleg nem is a lánya. Igaz, hogy nem köztük van a legnagyobb konfliktus, és nem is ez itt a lényeg, de azért mondom. A Rómeó és Júliában is van, lehet, hogy ott is van pár jelenet erről.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012. jan. 20. 16:54 Privát üzenet
ha jól emlékszem, a Viharban

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012. jan. 20. 18:42 Privát üzenet
szerintem rosszul emlékszel, a Viharban nincsen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2012. febr. 3. 16:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a tippeket! AMennyire én tudom van ilyesmi a Viharban,de nem az igazi. Hát még nézegetek:-D

# 4/5Időpont 2012. febr. 4. 22:05 Privát üzenet
Lear király

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2012. febr. 14. 03:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Stephen Dobyns: Három lány síremléke. Olvasta már valaki?
8. -os lány vagyok ballagásra a barátaimnak egy albumot szeretnék adni amiben rólunk készült képek vannak mi a véleményetek? JÓ ÖTLET?
Milyen dalt énekeljünk hárman a szalagavatón? (2 lány,1 fiú)
Nem bírunk egy osztálytársunkkal. Nem vagyunk már gyerekek, mégsem tűnik fel neki, hogy nem bírjuk. Mi a teendő?
Mi jut eszdbe erről a képről?
Aki látta annak mi a véleménye Hules Endre: A halálba táncoltatott lány című filmről?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!