Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen vígjátékot ajánlanátok?...

Milyen vígjátékot ajánlanátok? Anyunak szeretnék színházjegyet venni jövő hétre 54. szülinapjára Budapestre, de már sok mindenre nem kaptam jegyet, amiről tudom, hogy jó. Akár könnyű zenés darab is lehet.

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ajánlom a G.Ö.R.C.S. vagy a S.Ö.R. és a Caveman című darabot nagyon vicces:) a Centrál színházban adják elő. A Görcs bibliai történeteket zsúfol össze a Sör Shakespeare összes művét tartalmazza ám végig röhögöd az egész előadást:) A Caveman pedig a férfiak és a nők közti különbséget parodizálja, nagyon ütős kis darab mert hol magamra ismertem hol meg a férfi nemre:D
2012. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Spamalot,Csoportterápia (Madách színház)
2012. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!