Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan mikor a művész azt...

Van olyan mikor a művész azt érzi, hogy jó amit csinál megtalálta az útját?

Figyelt kérdés
Mert én már annyi stílust kipróbáltam és valahogy egyik se az én világom és nincsen olyan képem amire azt mondhatnám ezzel elégedett vagyok. Talán a festészet az utam? Vagy sosem leszek elégedett és ez természetes?
2012. márc. 14. 13:53
 1/1 yuda ***** válasza:

Így van ahogy írod.

Mivel folyamatosan fejlődsz-és ez a természetes, így ha legprímább képedet is készítenéd újra, megint más lenne, vagy jobb.

Azért írtam hogy más, mert azt is fontos látnod, hogy a másmilyen nem feltétlen jobbat jelent, hanem tényleg mást.

Mindig más a lelkiállapotod és abban a pillanatban, időszakban a tudásod akkori legjavát hozod. Ugyebár mást úgysem tudsz..de legközelebb ismét más lenne, akár egy nappal később is.

Ez van. :)

Ha ezt elfogadod, akkor lehetsz megelégedett is akár, bár ismétlem, folyamatosan fejlődsz, így elvileg egyre jobb és jobb lesz. . . vagy másabb :)

Ha elfogadod a másságot ilyen értelemben, akkor megelégedett lehetsz.

Ne úgy nézd kizáróleg a képeid, hogy mai ésszel, tudással jobban csináltam volna, hanem lásd a fejlődést, lásd azt, hogy életed akkori szakaszában ennyi tellett, azt viszont megragadtad.

Nézd úgy, mint mérföldköveket.

Az is te voltál akkor, a mában is te vagy és a jövőben újabb mérföldköveket fogsz lerakni.

Olyanok, mint a gyerekkori fotóid. Te voltál csecsemőkorban, gyerekkorban, kamaszon, felnőtten ..stb.

Egyikre sem mondhatod nem te voltál, de a fejlődés is egyértelmű. Többet tudtál gyerekként, mint csecsemőként, de ahogy idősödsz, a tudás gyarapodik.

2012. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!