Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Gáz, ha lájkolom a kedvenc...

Gáz, ha lájkolom a kedvenc művészeimet facebookon?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy ezt egyesek kérkedésnek fogják fel, hogy most én felvágok ezzel, nem? Vagy arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azt gondolják, hogy most attól, hogy lájkolom ezeket akkor én is művész vagyok.(?) Meg mi van akkor, ha azt hiszik, hogy csak "divatból" lájkolom(mostanság sok ilyen van) és azt hiszik, hogy nem tudok róluk semmit sem?
2012. márc. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel annyira, hogy más mit gondol? Egyesek szerint már az is gáz, hogy Facebookon vagy, szóval már itt megbukott a történet. :)


"Mi van, ha azt hiszik?" Akkor azt hiszik. Ennyi. Te tudod, mi az igazság, és aki ismer téged, az is tudja. A többi nem számít.

2012. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem megfelelési kényszerem van mindenkivel szemben:S
2012. márc. 26. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az "inspiráló személyekhez" írtam be a számomra példaképként élő művészeket. Nem akarok olyan lenni, mint ők, de az én szememben elismerésre méltóak.
2012. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én ismerőseim közül rengetegen lájkolták az általuk kedvelt művészeket, én is, egyikükről sem fordult meg a fejemben, hogy csak divatból teszi, pedig fogalma sincs róla, vagy hogy művésztípusnak próbál tűnni... szerintem semmi gáz nincs ebben.
2012. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bindi10 válasza:
senki se gondolkodik ugyanúgy. Csinálj amit akarsz.
2012. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ kik a kedvenc művészeid :D
2012. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
modigliani,picasso,carlo carrá,kahlo,rubens, michelangelo,zichy,warhol,csajkovszkij,muszorgszkij,smetana miért, milyenekre gondoltál?
2012. márc. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!