Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem merem megmutatni a képeim...

Nem merem megmutatni a képeim senkinek, hallgassak magamra vagy engedjem kiállítani őket?

Figyelt kérdés
Az új képeim nem merem megmutatni senkinek, mert nagyon személyesek és a régebbieket meg nem akarom, hogy kiállítsák mert túlságosan is nehéz időszakban festettem és nem akarom, hogy lássák... Engedjem hogy kiállítsák?
2012. ápr. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Miről szólnak?
2012. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, tudni kéne miről szólnak. Mert ha olyanok, hogy végülis csak te érted őket, miért ne állíthatnád ki?
2012. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, akkor nyilván nem kell. De gondolj bele, ha ezt a "nagy művészek" is így gondolták volna, hol tartana most a világ? :)
2012. ápr. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy tisztázzuk a dolgot . Valaki szeretné,ha kiállítanád a képeidet,de de nem szeretnéd? Amúgy elképzelésem sincs a képeidről, így aztán nehéz bármit is mondani róluk.
2012. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen szeretnék... nyilván a legtöbb embernek nem mond semmit de nekem túl sokat és fájna visszahallani a véleményeket, már volt olyan hogy nagyon megbántam és nem akarom újra...
2012. ápr. 12. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szervusz Kedves Kérdező!


Ahhoz, hogy érdemben tudjunk hozzászólni a kérdésedhez jobban meg kell nyílnod ha nem is nyilvánosan mindenki előtt, de valamelyikünk előtt


Ha gondolod roppant szívesen beszélhetsz velem erröl, mert ugyan csak művész iskola tanonc vagyok, de nekem is van több 100 képem, internetes galériám is, lehetséges hogy valamennyire meg tudnánk egymást érteni


Én magam sem merem megmutatni sok képem senkinek, vagy csak kevés embernek, hasonló okok miatt mint Te magad! Én is ugyanígy szenvedtem (a mai napig szenvedek) lelkileg

2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!