Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok mondani nagyon tehetség...

Tudtok mondani nagyon tehetséges képregény rajzoló művészeket?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani nagy neveket, akik szépen rajzolnak, vagy rajzoltak képregényeket?
2012. júl. 21. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Todd McFarlane, ő rajzolta a Spawn képregényeket.

Aztán Stan Lee, az ő nevéhez fűződik a Pókember, a Fantasztikus négyes és egy csomó Marvel hős.

Jim Davis, a Garfield alkotója.

2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

20:53


Köszönöm szépen, de őket ismerem is, Stan Lee a példaképem, remélem még sokáig fog élni!

2012. júl. 21. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21:47


Ez a mester valóban tehetséges és szimpatikus is nekem s még magyar is, köszönöm szépen! ^^

2012. júl. 21. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Korcsmáros Pál, Dargay Attila, Nepp József ( bár az utóbbi kettő nem tudom, hogy tevékenykedett képregényekben ). Én is nagy rajongója vagyok a képregényeknek :)
2012. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kentaro Miura és Moriyama Daisuke a személyes kedvenc.

De ha nagy neveket akarsz hallani, akkor a manga atyja: TEZUKA OSAMU.

2012. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Itt találsz jó pár nagy, ismertebb nevet:

[link]

Notable pencillers fejezet alatt vannak felsorolva...


Adott esetben érdemes még megnézni, hogy ki kapott Harvey-díjat (képregényes alkotóknak adják), illetve annak az elődjét a Kirby-díjat kinek adták:

[link]

[link]


Ha európai alkotók érdekelnek (a nagy francia fesztivál díjazottjait is érdemes átnyálazni):

[link]

[link] _Prize_for_Artwork

2012. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

14:53


Micsoda választék! :D Köszönöm szépen!

2012. júl. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!