Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A zongoristák miért dülöngélne...

A zongoristák miért dülöngélnek mindig előre-hátra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A zenének van lendülete, de ez egy kicsit bonyolultabb annál, hogy csak úgy "dülöngélünk". Egyébként pedig 85 billentyűn nem olyan könnyű mozgás nélkül átérni/játszani rajta.
2012. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

talán mert jól esik nekik?

élvezik a zenét?

igeeeeeeeen

2012. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mert a hangszert nem tudják emelgetni,így kénytelenek ezt a testükkel tenni!Viszont a hangszerhez képest oldalra nem távolodhatnak el túlságosan,mert az kicsavarja az ízesüléseket!


Itt egy gyöngy: http://www.youtube.com/watch?v=d4PIZjMHY7s

2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eufórikus állapotba kerülnek felmegy az adrenalin és ezt érszik a nemiszervükben is hogy bizsereg, ezt ugyanúgy érzed izgalmas dolgoknál mint az autóvezetés, motorozás, sportok

Egy ilyen dülöngélés csak megfeledkezés a valóságról, és eggyéválás a zongorával/hangszerrel

20/F

2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én is dülöngélek, ha nagyon beleélem magam. Az elsőnek üzenem, hogy nem 85 billentyű van a zongorán, hanem 88.
2012. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, én nem dülöngélek mégis át tudom élni a zenét
2012. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat is, hogy a zongorista felállt és fejével s zingorázott.
2012. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, pl. jerry lee Lewis. Az ő esetében sokszor hatásvadászat. ray Charles nem valószínű, hogy tudta, mi mit látunk, hiszen vak volt. De az ok nála ius, meg msánál is: átérzika zenét. és valóban nem könnyű űtfogni a hangszert.
2012. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!