Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tetoválás elkészítése...

A tetoválás elkészítése esetén mindenképpen vérzik a bőr, vagy csak ha valamit "rosszul" csinál a művész? És pl. : mi van akkor hogy ha a kézfejre a mutatóujj feletti vastag érre tetoválnak, az nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Ez így végül is két kérdés, de vegyétek figyelembe mind kettőt. :)

2013. márc. 28. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első részére tudok válaszolni. 3x voltam tetováltatni, egyszer, mind3 alkalommal ugyanannál a tetoválónál. Egyszer vérzett, de nem hiszem,h azért, mert béna, azt mondta, hogy nagyon érzékeny a bőröm, ami igaz is.
2013. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem, és jó minőségű lett a végeredmény?
2013. márc. 28. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen az irhában találhatóak erek.


Csuklóra, nyaki ütőérre is tetováltatnak, eddig nem hallottam ilyenről történetet, hogy probléma lett belőle. Igaz, az otthon munkálkodó "tehetségeknél" könnyebben előfordulhat, hogy rosszul állítják be a tű mozgását és mélyebbre hatol, mint kéne.

2013. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sándorjános ***** válasza:
Nem veszélyes, csak kispriccol egy kevés, mint a nagynyomású slagból.
2013. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xd :D Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 30. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!