Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a "művekről"?...

Mit gondoltok a "művekről"? :D Van tehetségem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

1.: ez amolyan Tim Burton próbálkozás.

2.: tűfilc rajz, A4-es lap.

3.: barátnőmről rajz.

4.: életem első portré festménye.

5.: 5 perc alatt készült órai firka.

Rajztanárhoz, tanfolyamra, stb. nem jártam/járok. 13/L

Vannak jobb rajzaim is, talán majd még fel tudom őket tenni, egyelőre ennyi.



2013. ápr. 13. 16:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még gyakorolnod kell.
2013. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%

A második aranyos :)

Embert még nyilván nem tudsz rajzolni, ahhoz azért kell "némi" gyakorlás és anatómiai tudás. De az első se rossz, én nagyon szeretem Tim Burtont s valóban van valami a rá jellemző hangulatból, stílusból ;)

A tehetségről sok művész mondja, hogy nem létezik, csak kemény munka. Én nem teljesen értek ezzel egyet, de valóban másodlagos, nem lehet megspórolni az életen át tartó tanulást és gyakorlást. Ha akarsz és megteszed a szükséges erőfeszítést, meg tudsz tanulni rajzolni, nem kell hozzá semmilyen különleges tehetség, inkább csak vonzalom a rajzolás, festés iránt, mert nehéz lesz és valaminek előre kell vinnie :D

2013. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%
nincs nagyobb tehetséged egy hétköznapi embernél
2013. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Mennyi az irigy ember. Másodiknak viszont köszönöm a rendes, kifejtett választ.:)
2013. ápr. 13. 17:09
 5/41 anonim ***** válasza:

[link]

ez tetszik

A többi meg most nekem még nem tetszik,de az átlagnál jobb vagy szerintem.

2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%

irigy ember? husikám művészeti suliba jártam, úgyhogy tudom hogy kinek van tehetsége :) neked nincs. egy átlagos iskolás gyereket ilyet csinál rajzórán...


de legközelebb írd azt hogy csak olyan válaszokat fogadsz el amik dicsőítik nagyságodat...;)


amúgy ajánlom a jobb agyféltekés rajzolásról szóló könyvek olvasását és az szerint a gyakorlást és utána rakj fel képet

2013. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Átlagos..a második tetszik, utolsó 3 nagyon gáz. És hidd el, nem vagyok irigy, egyszerűen ez a véleményem. Vagy azt akartad, hogy mindenki istenítsen téged, hogy egy tehetség vagy?
2013. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nekem is a második rajzod tetszik a legjobban.

A tim Burton féle próbálkozás sem rossz ha belegondolunk hogy 13 éves rajzolta. Az arcképeid sem olyan vészesen rosszak, bár nem tetszenek, mert laikusként jobban szeretem a valósághű rajzokat. De nem szabad elfelejteni hogy 13 éves vagy. Így ezek sem rosszak a maguk módján. Ha sokat gyakorolsz akkor fejlődni is fogsz. Ha tényleg sokat belefektetsz a tanulásba akkor pár év múlva akár ilyet is képes leszel rajzolni. Tessék sokat és lelkiismeretesen gyakorolni..

sok sikert

[link]

2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem vártam dicsőítést. Bocsi, rosszul fogalmaztam. Úgy értem, csak odadobott 2 válaszoló is egy sima "nem tetszik"-et. Ezekkel mit kezdjek? A kifejtett, tanácsadó válszokat köszönöm.:)
2013. ápr. 13. 17:36
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Én csak hobbi szinten rajzolok, de:


1. Bár Tim Burton munkássága engem annyira nem mozgat meg, de összességébe nem rossz.

2. Ez tetszik a legjobban

3. és 4. nem jön be annyira. De ahogy fent is írták, sok gyakorlással, és az idő elteltével egyre jobbakat fogsz tudni rajzolni.

5. Elmegy.

2013. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!