Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy nagy álmom. Színésznő...

LilikeHelloKitty kérdése:

Van egy nagy álmom. Színésznő szeretnék lenni. Sokan mondják, hogy van hozzá tehetségem, csak eléggé peches vagyok:elmehettem volna egy versenyre, csak pont akkor volt vizsgám hegedüből, stb. Hogyan gyakoroljak? Ez a legnagyobb álmom ovi óta

Figyelt kérdés
Mit csináljak,hogy mire elérek a felvételihez,minden jó legyen? És aki tud,mondjon színművészeti iskolát Magyarországon,ami lehetőleg Szlovákiához közel van,mert ott lakom

2013. ápr. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesten van a Színház és Filmművészeti Egyetem. Igazából szerintem az a lényeg, hogy minél korábban el kell kezdeni kiépíteni az utadat, járj szakkörbe, esetleg, ha van helyi színház, ott is meg lehet kérdezni, hogy nem keresnek e statisztát. Itt legalábbis így működik. A felvételi húzós a SZFE-re, megtalálod a honlapon, és a szakma belterjes, szóval kapcsolatok kellenek. :/ Ha azt mondom, hogy Csányi Sándort is csak 4. próbálkozásra vették fel... ? :/
2013. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El tudsz játszani bármilyen érzést, bármilyen helyzetben?
2013. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj,köszi. Igen el tudok kb.csak a síráshoz kell 2 perc,amíg könnyezni tudok =/ igen,járok körre(magyarra)
2013. ápr. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!