Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik ez a vers?...

Hogy tetszik ez a vers? Szerintetek érdemes a versírással foglalkoznom? Vagy abba is hagyhatom? 14/L

Figyelt kérdés

Telik az idő...


Mi, emberek csak sírunk a tegnapért,

Mindig hiányzik nekünk, ami szép,

Ha boldog vagy, azt mondod: tartson örökké a ma,

Ne rohanjanak a percek ily hamar!


Álmok, mik teljesülnek,

Később talán véget érnek,

Emberek, kik találkoznak,

Egymással megbarátkoznak,

Később talán el is válnak,

Szívek egymásra találnak,

Ezek talán el sem válnak,

Mind az idő múlásával

Rengeteget változhatnak.


Vannak olyan csodás percek,

Mik a szívedbe vésődtek,

De a könnyfakasztó emlékeket-

Ezeket sem felejtheted.


Telnek a napok, múlnak a percek,

Észrevétlenül rohannak az évek...



2013. jún. 9. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de ez fos, tele van közhelyekkel meg...á hagyjuk. A válasz: Nem.
2013. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem! Ha nagyon kíváncsi vagy akkor az 1. vsz. a leg elfogadhatóbb. Nagyon közhelyes és a rímek is lehetnének jobbak meg olyan semmitmondó.
2013. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ettro ***** válasza:
35%

Ha szeretsz verseket írni, akkor nyugodtan. Nincs semmi baj a verssel. Nem könnyű egy ilyen verset megírni, úgy hogy gratulálok.


Ha 14 évesen ilyeneket írsz 10 év múlva biztos, hogy nagyon magas szinteket érhetsz el.

2013. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jún. 9. 16:04
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Látszik rajtad, hogy érzelem gazdag emberke vagy.

De mondjuk feltennéd ezt a verset mondjuk a szex rovatba szerelem jelszó alatt, akkor kiábrándulnál még az életből is a válaszokat olvasván. Csak azért oda javasoltam, hogy szembesülnél azzal, hogy az emberek sokasága miként viszonyul az ilyen típusú versekhez.

A helyedben megpróbálnám. Egy kicsit megkeményedne a lelked.

Nekem tetszik, próbálkozásnak jó. Egy kicsit csöpög.

2013. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

aranyos, hogy így próbálkozol, szerintem önmagadnak írj mindig, ne hagyd abba :) én 13 éves korom óta írok, azóta eléggé fejlődtem, sok hibát nem követek már el, amit régebben elkövettem :)

14 évesen - nem bántani akarlak - még nincsenek olyan kiforrott és egyedülálló gondolatai az embernek, ha rá is jön valamire, az olyasmi, amit rajta kívül már "mindenki más tud", így nem meglepő, hogy a versed csöpög, és jóformán nincs mondanivalója. én ezt nem feltétlenül fognám fel kudarcnak, főleg ennyi idősen.

arra viszont nagyon figyelj, hogy a rímeid néhol EGYÁLTALÁN NEM LÉTEZNEK, stő, alig találtam rendes rímet.. teljesen eltolja az egész ritmust :)

18/L

2013. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
dalszövegnek egész jó, mert ott nem baj hogy közhelyes és a ritmusa elég jó. versnek ez gyenge, de megnyugtatlak, az összes önjelölt költőé, aki itt véleményezteti a versét az.
2013. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát..oké.
2013. jún. 9. 18:04
 9/14 A kérdező kommentje:
te jó ég! most így visszaolvasva a kérdéseimet, rátaláltam erre. hogy írhattam ilyen bénaságokat?? :O
2014. márc. 17. 15:37
 10/14 anonim válasza:
:D Van esetleg újabb szerzeményed is?
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!