Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » NEM HIRDETÉS! Megtudnád...

NEM HIRDETÉS! Megtudnád hallgatni a "klasszikus" zenémet? És értékelni, véleményt adni róla?

Figyelt kérdés

Heló! Készítettem saját örömömre egy "klasszikus" zenét. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem az, hogy mi az ami jó, mi az ami rossz, lehet-e benne relaxálni, esetleg vált ki valamilyen érzést.


zene link: [link]


Pozitív/negatív kommentekre kíváncsi vagyok.


(nem hirdetésnek szántam a kérdést)



2013. aug. 14. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eleje elég unalmas amugy nem rossz:)
2013. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És csak annyit, hogy a többi szerzeményhez hasonlóan, ez is lassan indul, aztán berobban.
2013. aug. 14. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején az a "periódus" túl hosszú. A közepénél a magas hangú hangszernél érezhető hogy programmal csináltad, és még mielőtt van a drop, lehetne egy kicsit hosszabb szünet is mert így egyből jön

Szerintem van érzéked a zenéléshez, jó lett

2013. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy Banyapók ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, az eleje kicsit Ludovico Einaudi zenéire hasonlít. Filmzeneként el tudnám képzelni valami autós-helikopteres menekülős jelenetnél :)


Ne add fel a zenélgetést, szerintem jól megy :)

2013. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Milyen programmal csináltad?

Nekem amúgy tök tetszenek ezek az instrumentális zenék, bár a dallamot nem igazán értettem és egy kicsit elhúztad az egészet. Jó viszont hogy sok hangszert alkalmaztál benne és így a hangszín is változatosabb.

A kellő hatást még gyakorold, de amúgy jó lesz(6 év zeneiskola) &:^)

2013. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy megírta saját véleményét / tanácsát! :D

Meg is változtatom az elejét, igen eléggé lapos lett. Próbáltam a hirtelen robbanásra ügyelni, ahogy a "nagyok" csinálják mint pl: Hans Zimmer :D


Fl Studio a zeneszerkesztő neve. Klasszikus hangszerek -> Edirol Orchestral.

2013. aug. 21. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!