Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik a világ legjobb scifi...

Melyik a világ legjobb scifi regénye? Csak egyet mondj, amit a lakatlan szigetre vinnél.

Figyelt kérdés
Én tudom melyik!

2014. jan. 24. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez:

Philip K. Dick : Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal?

2014. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én őrlődöm Frank Herbert: A Düne I-II és Isaac Asimov: Alapítvány trilógiája között. Valamelyiket a kettő közül... bár ha ha mr úgyis egy lakatlan szigetre száműznék akkor szívesebben vinném az egész könyvtárat, mert úgyis rengeteg időm lesz újraolvasni őket.
2014. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orson Scott Card: Ender's Game (magyarul Végjáték, de beleolvasva a magyar fordításba inkább az eredetit vinném)
2016. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az korábban említetteken kívül én még Ray Bradburry-t vinném magammal. Azért, mert pl. a Marsbéli krónikák igazából több hosszabb- rövidebb novellából áll, szóval bármikor lehet olvasgatni, csak úgy random fellapozva is. És ha már csak egyet vihetek magammal, legalább némi változatosság legyen benne. : D
2016. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!