Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Énektanárhoz, vagy inkább...

Énektanárhoz, vagy inkább rajztanárhoz lenne érdemes járnom?

Figyelt kérdés

Rajzolni nagyon szeretek,a nagy álmom,hogy képregényrajzoló lehessek,illetve gyermekkönyv illusztrátor. Tudom,hogy ezekből nem lehet megélni,de gyerekorom óta nagyon szeretek rajzolni,mondhatni az életem tetemes részét képzi.

Énekelni... nos... nem épp az erősségem,mondjuk úgy. Viszont nagyon szeretem csinálni! Tudom,tudom,akkor énekeljek a fürdőszobában,meg magamnak amikor egyedül vagyok... :D

A kérdésem az lenne,hogy melyiket lehet megtanulni?

Ha mondjuk az énekléshez nincs tehetségem,attól még érdemes lenne foglalkoznom vele,fejlődhetek?

A rajzoláshoz állítólag van tehetségem,mindig mondják,barátok,tanárok,és én is úgy látom,hogy sokat fejlődtem amióta autodidakta módon képzem magam.

Szerintetek?

Előre is köszönöm szépen! :)


Természetesen leírhatják a személyes tapasztalatotokat,mennyi idő múlva észlelhető a változás,kb. mennyit kérnek egy óráért,stb.



2014. ápr. 6. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A rajzolást válaszd,a grafikát,és számitógépes grafikai programokkal rajzolj vagy a kettőt kombináld,az éneklés nem neked való,ha nem az erősséged.
2014. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Úgy döntöttem baráti tanácsok,és hosszas megfontolás alapján,hogy inkább énektanár,sosem voltam énektanárnál,egy próbát minimum megér. :)

2014. ápr. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!