Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az árnyékolást milyen filccel,...

Az árnyékolást milyen filccel, vagy mivel csinálja a végén?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EJ5ofS0kqb8

radírt is használ? Ez most ceruzarajz, vagy mi a tököm, hányféle írószer van benne?



2014. ápr. 26. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Radírt valószínűleg nem használ, mert a rajzolásnál használt eszközök túlnyomó része filc, amit ugyebár nem lehet visszaradírozni.


Az írószerek, amiket használ: Marker filc, Stabilo tűfilc, fehér ceruza, grafit, fehér zselés toll, színes ceruza (szerintem Prismacolor).

Az alap nem teljesen fehér papír, így sokkal jobban kiemeli a fehér színt. Az árnyékolás annyira gyors a végén, hogy én sem bírtam kivenni, de általában grafittal és papírceruzával érnek el ilyen hatást.


Legalábbis én így szoktam készíteni a rajzaimat.


Üdv!

2014. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de hogy lehet ennyi féle dolgot egymáson használni? Ez szerintem nem tartós. Lehet hogy a felvételen jól mutat, de 5 év múlva szart se ér, vagy nem?
2014. ápr. 26. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen rajz eleve nem ér semmit. Ez csak egy elsőre felfoghatatlannak tűnő attrakció. Semmi más. Csak arra van, hogy feltegye Youtubera, és villogjon vele. Egyébkét ha valakinek van tehetsége, teljesen mindegy, hogy mivel éri el az adott hatást. Mert bármivel el tudja. Én simán csak grafittal szoktam árnyékolni. De ha gyorsan és egyszerűen akarod megcsinálni, használj a grafit mellé dörzsceruzát.


[link]

2014. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!