Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha írói álmokat dédelgetek,...

Ha írói álmokat dédelgetek, és sikerül egy könyvre való novellát írnom, hogy érhetem el, hogy kiadják?

Figyelt kérdés

A történet:

Már hat éve foglalkoztat a novellaírás. Emlékszem, 2008 január 1-jén regisztráltam egy amatőr írói oldalra, ahonnét rég töröltem magam. A gimiben egyszer a házi novellaíró versenyen második lettem egy kriminovellával.

Az egyetem alatt nem volt időm és ihletem se, de nem adtam fel az egyik álmom, hogy novellaíró legyek. Van már egy marékra való írásom, de százegyedszer is javítanék rajtuk. Valamelyik nap az egyik nagyon jó barátommal elolvastattam az önéletrajzom és a motivációs levelem, hogy kell-e valamit javítanom rajta vagy sem. A végén megjegyezte, hogy nagyon jól írok. Abban a pillanatban újra felerősödött az írni akarásom.

Na, a lényeg az, hogy ha lenne egy kötetre való művem, mit tehetek, ha ki szeretném adatni őket?


2014. jún. 30. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd el hozzájuk: Lila Köd Könyveskávézó

[link]


Ez egy kávézó és egyben egy könyvkiadó is. Irodalmi összejöveteleket rendeznek, ifjú és idősebb tehetségeket karolnak föl.

Ismerem őket, nagyon jó emberek.

2014. jún. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem. Érdekes...
2014. júl. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!