Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok olyan írót, aki...

Hol találok olyan írót, aki ezekből a vázlatokból könyvet írna?

Figyelt kérdés

[link]

Összesen 12 történet, a bal oldali menüből lehet válogatni.

Valami kis pénz is jól jönne az ötleteimért.



2014. okt. 2. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz belőle te? Senki nem fogja neked megírni, max akkor, ha te fizetsz.
2014. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na ne már... Ha valaki jól megírná, akkor film is készülhet belőle és azzal nagyon sok pénzt szerezne. És akkor még én fizessek?

Kockáztatni kell. Aki író, annak ez nem gond, pik-pak megírja, és jöhet a világhírnév.

Hogy én miért nem írom meg? Mert nem vagyok író, viszont az ötleteim jók.

2014. okt. 2. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinted jók az ötleteid. Lehet, hogy más szerint nem. Vedd ki a biliből a kezed, ez a való világ :) De élhetsz álomvilágban is.
2014. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Író vagyok. Ötletekkel tele a padlás mindenkinél, nálam is, a többi írónál is, nincs szükségünk rá, hogy amatőröktől vásároljunk. Meglepő módon mi sem szoktunk ingyen dolgozni. Rosszul áraztad be a portékádat, mert nem ismered ezt a területet.

Ingyen megírni egy könyvet akkor szoktunk, ha látszik, hogy tényleg pénz lesz a dologból, ennek tipikus esete az, ha egy celebritás, közismert személy önéletrajzi könyvet szeretne írni, alatala2a saját nevén adná ki, de nem tud és/vagy nem akar írni.

Amikor egy amatőr feldob egy ötletet, annak a piaci értéke egészen pontosan nulla forint. Nem fogsz tudni pénzt csinálni belőle ilyen módon. Ha könyvben szeretnéd viszontlátni, dolgozz meg érte, írd meg magad, vagy fizesd ki a másik ember munkáját.

Így megy ez.

2014. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben az írónak szokás fizetni, nem fordítva.
2014. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Crisopher ***** válasza:
Ha fizetsz vállalom. Mondom: ha fizetsz.
2014. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Melyiket vállalod? Mennyi pénz kellene? ÉS ha kifizetem akkor az enyém a bevételed mennyi százaléka?
2014. okt. 2. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy automatikusan bevétel lesz abból, ha valaki megír egy könyvet? Azt még el is kell adni. Vagy beküldöd néhány kiadónak, azok meg elhajtanak; vagy magánkiadással próbálkozol, ez esetben neked kell finanszírozni zsebből a terjesztési költségeket is (beleértve a nyomdát és a marketinget is), és nem biztos, hogy bárkit is érdekelni fog.
2014. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Crisopher ***** válasza:
2 ft/leütés.
2014. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem félsz attól hogy lekoppintják? Sose bizonyítod be hogy a tied volt az eredeti ötlet. Vannak olyanok akik vadásznak az ilyen történetekre aztán a kitaláló néz mint béka a pocsolyába...Ha nincs levédetve akkor ne nagyon mutogasd!

Ezt úgy szokták csinálni, hogy a legépelt kéziratot az író feladja saját magának. Rajta van a postai bélyegző. Nem felbontani! ha észreveszi hogy valaki plagizálta az ő történetét, csak bemutatja a saját feladott példányát....

Én mindenesetre megosztom Hátha összejön neked is valami.:-) Sok sikert!

2014. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!