Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyennek számít a hangom?...

Milyennek számít a hangom? (alt, mezzo, szoprán? )

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9IejHKpfHso


Ezzel próbáltam meghatározni, és a legmélyebb hangom az E3, legmagasabb az A5 volt. Azt hiszem, hogy G4 körül váltok fejhangra, de valahogyan nem egy konkrét váltóhangom van. Van, hogy magasabban is kijön, van hogy már lejjebb is fejhangon énekelem.



2014. nov. 8. 16:43
 1/3 anonim válasza:

Szerintem mezzo szoprán körül mozogsz ;)

a fejhangod már kialakult teljesen? és fiú vagy vagy lány?

2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, igen kialakult. Csak mostanában sokat énekeltem magasan és úgy érzem, hogy a torok hangom terjedelme magasabb lett.
2014. nov. 9. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A szopran nem valoszinu, de ehhez meg kene hallgatni a hangszinedet, a hangod optiumat, mert attol is nagyban fugg, sot. Hangterjedelem alapjan egy melyebb mezzoszopran lehetsz, de lehet ha enekelsz, akkor meg siman kijon, hogy szopran lennel, csak nem eleg nagy a hangterjedelmed meg. Ha konnyuzenet akarsz enekelni, akkor a mellregisztert sokat kell boviteni,mert szinte minden noi konnyuzenei dalban felmennek G4 fole alaphangon.
2015. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!