Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretném fejleszteni a...

Szeretném fejleszteni a hangomat, hogyan és milyen praktikákat vessek be a gyakorlás mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagyon remélem, hogy jó kategóriába írtam.

Sokak szerint van jó hangom, kétségtelenül el tudok énekelni több angol/magyar számot is ...

Igazából eltudom különíteni a rossztól a jót, ezért teszem fel a kérdést.

Tehát az a lényeg, hogy látom a sok énekest az x-favtorba, youtubeon a cover vidikben...

És rettentően irigy vagyok 1-2 lányra, milyen gyönyörű hangjuk van. :/

Tudom, hogy én is örülhetnék a hangomnak, de mivel mások előtt szemtől szemben annyira nem szeretek énekelni, ezért néha még magamban is ha éneklek, akkor néha erőtlen, a magasabb hang elcsúszik..

De amikor odateszem magam, magam is meglepődök, de tudom, hogy képes vagyok rá, csak el sem hiszem, hogy valamihez én is "értek".

Tehát szeretnék magabiztosabban énekelni, mert menne.

Szerintetek mit tegyek?

Régi álmom, hogy mikrofon kíséretével Youtubera pakoljam fel a vidijeimet.

Egyébként 16 éves vagyok.

Tavasszal szeretnék mikrofont.

Egyáltalán vágjak bele.?

Tudom, hogy sok gyakorlásra van még szükségem.


Köszi előre is. :)


2014. dec. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vágsz bele sose tudod meg mi lett volna, ha...

Szóval egy próbát mindennek lehet adni.

2014. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Csak az emberek ott cseszik el, hogy nem mernek.. :/

2014. dec. 21. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Járjál énektanárhoz.
2014. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék, mert az iskola miatt nincs túl sok időm és általában drágák, nehéz jót találni.
2014. dec. 21. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen úgy énekelj, hogy felveszed, aztán hallgasd vissza. Úgy fogod tudni legjobban észrevenni az esetleges hibákat.
2014. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Januárban lesz új telefonom, esetleg azzal ez megvalósítható. :)

sajna a mostani y200as hangfelvevője nem erre lett optimalizálva... xd

Köszi az ötletet, nem rossz! :)

2014. dec. 22. 13:36
 7/7 Angyalpofika válasza:

Ha jó hangod van mindenképpen képezni kell!

Ez azért jó mert biztosítja a hangod, megtanítja helyesen kiénekelni azokat bizonyos akkordokat.

Mivel magabiztosabbá tesz, épp ezért a magas hangok is simán ki fognak jönni!

Ráadásul javít a színpadi kiállásodon, ezáltal a technikádon is.


Pl.: Ha nem szeretnél színpadon énekelni, inkább csak felveszed és felteszed youtube-ra akkor is fontos hogy az érzelmek ott legyenek az arcodon, mivel ez még látatlanban is sokat javít a hangodon, a zene hangulatán!


Egy jó énektanár, vagy ének klub nem olyan drága,

én is járok egy zenés színpadhoz, és a tagdíj havonta 2000 ft. Ez nem olyan drága ha azt nézzük hogy évente 70 színpadi fellépésünk van, előadunk színdarabokat, vannak saját koncertjeink, tv-s versenyekre járunk, sőt még táborunk is, van és külföldre is kijárunk.

2014. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!