Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik a legalkalmasabb...

Melyik a legalkalmasabb hangszer otthoni tanulásra/zenélésre?

Figyelt kérdés

Mindig is megszerettem volna tanulni egy hangszeren játszani. 17 éves, viszonylag hamar tanuló típus vagyok, otthon szeretnék megtanulni zenélni, feltételek:

-ne legyen túl drága (10ezer forint alatt)

-egyedüli tanulásra gondoltam

Minden vágyam a hegedülés, de azt olvastam, hogy otthon esélytelen. Tudom, már nem lehetek zenész, hobbiból csinálnám.

Mit ajánlanátok? Én arra a kicsi "dologra" gondoltam, ami úgy néz ki mint az öngyújtó (vagyis akkora) és szájjal kell fújni. (A nevét se tudom.)


Bármilyen ötletért hálás lennék, köszönöm szépen előre is, szép napot!



2015. máj. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én arra a kicsi "dologra" gondoltam, ami úgy néz ki mint az öngyújtó (vagyis akkora) és szájjal kell fújni. (A nevét se tudom.) "


Szájharmonika..

[link]

2015. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen!!! Arra gondoltam, köszönöm szépen a gyors választ! :)


Ezen kívül még tudnátok ajánlani?

2015. máj. 23. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Gyorsan felejtsd el, hogy nem tudsz hegedülni tanulni otthon. Ez a tétel inkább úgy igaz, hogy a klasszikus zene irgalmatlan nehéz tanár nélkül, viszont a népzene tanár nélkül is tanulható és eljuthatsz akár mások számára is élvezhető, minőségi szintre. Viszont a 10ezer forint alatti hegedű is álom. Szép hangú tilinkót, furulyát, szájharmónikát kaphatsz ennyi pénzért. De, ha mindenképp hegedülni szeretnél, -amire csak bíztatni tudlak-, akkor türelmesen gyűjtsd a pénzed egy szépen szóló hangszerre.

2015. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!