Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mostanában elkezdtem verseket...

Mostanában elkezdtem verseket írni, de nem kaptam semmilyen visszajelzést így hát hozzátok fordulok. Jó amit csinálok?

Figyelt kérdés

Mintha másnapos lennék,

Úgy érzem magam.


Mint az utolsó emlék,

Úgy érzem magam.


Mint könny nélküli szenvedés,

Úgy érzem magam.


Mint sosem múló felejtés,

Úgy érzem magam.


Mint szomorú kisfiú,

Kit elfelejtettek szülei,

Úgy érzem magam.


Mint ki életét feladó,

S a földi világot elhagyni készül,

Úgy érzem magam.


Nem kimondható,

Mennyi kétség,

Mennyi fájdalom,

Mennyi el nem múló emlék,

Mely betemeti lelkemet,

Úgy érzem magam,

Mint,kit elhagytak,

S nem kerestek,

Örökre elfelejtettek.


2015. jún. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem érkezett visszajelzés. Nem érdemes róla beszélni.
2015. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire rosszul érzed magad? Az értelmetlen, összefüggéstelen, tartalmatlan szöveggel amúgy nincs baj, mert az összes mai zenekar ebből él meg, de ez nem szól semmiről, csak hogy neked mennyire fáj. Pedig kb. 15 éves lehetsz, szóval nem tudom elképzelni, mi fájhat ilyen nagyon...
2015. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz, ennél sokkal rosszabbakat is láttam már itt. Valójában tetszik. Viszont a vége valahogy nem sikerült, az utolsó négy sor nagyon laposra sikerült. Ha a befejezés hatásosabb lenne, hogy vezessen valamerre a vers, akkor egy kezdőhöz képest egész jó lehet.
2015. jún. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lett rossz,de még van min javítani.
2015. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!