Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mitől romlik folyamatosan a...

Mitől romlik folyamatosan a Művészetek Völgye színvonala?

Figyelt kérdés
Minden második árus ugyanazt a kínai vacak fülbevalókat, gyűrűket, medálokat árulja. A program meg egy nagy nulla. Pénteken semmi élet nem volt dörögdön. Csak Kapolcson volt valami.

2015. aug. 2. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a fesztivál nem művészet, hanem szimpla pénzlehúzás
2015. aug. 2. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nem így láttam. Pénzlehúzás persze megy, főleg a kaják, kávé, italok árában, de nem tudom, te merre jártál, én csak olyan árusokkal találkoztam, akik kézzel készítik a saját portékájukat. A program pedig kifejezetten tetszett, volt, amikor nem tudtam dönteni, hogy most épp hova menjek. Azt pedig nem értem, miért nehezményezed, hogy "nem volt élet Dörögdön".
2015. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mumusan válasza:
Mitől? A résztvevőktől. Az első "Művészetek Völgye" egy simu búcsú volt. Gyerekként nagyon élveztem. Aztán valaki pénzt látott benne, nem mondok neveket, és ez lett. Giccsparádé!
2015. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy másik fesztiválon jártál. A Völgy színvonala nem romlik, hanem nő. Én első hétvégén Dörögdön sátraztam, második hétvégén is jártam ott. Nincs tömeg, de vannak emberek ott is, az Eleven Kertben és a Kocsor házban biztos. És a reggelizőben is mindig tömeg volt! Szerintem az árusok kínálata is elég sokszínű, mindenki talál olyat, ami tetszik neki. Rengeteg egyedi dizájner cucc is volt. És, ha valaki ilyen programok között (könnyű- és komolyzenei koncertek, színházi előadások, kiállítások, workshoppok stb.) nem talál magának tetszőt, akkor vagy vele van a gond, vagy nem ő a cél közönség, és akkor jobb is ha nem jön.
2015. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!