Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen szemszögből írjam a...

Milyen szemszögből írjam a pályázatra szánt novellám?

Figyelt kérdés

Az asztalfióknak eddig is írtam sokat, mindig E/3-ban. Most viszont egy pályázatra írok novellát, a főszereplő egy nagyjából velem egyidős lány, csak teljesen más időben él, meg nem is magamról formázom, csak az életkor így jön ki. Ti hogy írnátok? Hogy fog a zsűrinek jobban tetszeni? Ha narrátorként mesélem a történetet, mint eddig szoktam, vagy E/1-ben?


16/L



2015. okt. 31. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikai szempontból mind két megoldás lehet jó. Főként az egyéni stílusodtól függ.

Talán jobban jársz ha nem most kezdesz kísérletezni.

2015. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A zsűrinek az fog tetszeni, ha a szemszög jól passzol a műhöz, illik hozzá. Ennyi. Azt kell eldönteni, hogy a novellának mire van szüksége.
2015. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig egy történetnél se jutott eszembe ez a megoldás, most viszont valahogy mégis felé húz a szívem.
2015. okt. 31. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ennek nincs értelme, de nekem mindig komolyabbnak tűntek azok a könyvek amelyek E/3-ban vannak írva. És ha már úgy is így szoktad meg, szerintem ne most változtass rajta.
2015. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!