Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen hegedűt érdemes venni?...

Milyen hegedűt érdemes venni? Nem túl drága maximum 50 ezer forintos hegedűt szeretnék, ami azért jól szól. Kínait nem szeretnék, viszont ennél több pénzem nem nagyon van rá. Esetleg a Stagg hegedűmárkáról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés
10 évig hegedültem, de abba kellett hagynom, mert nem volt időm járni órákra, a hegedűm pedig zeneiskolai bérelt hegedű volt...2 éve hagytam abba, és egyre jobban hiányzik, így szeretnék egy hegedűt de sajnos nincs rá túl nagy keret...

2015. nov. 20. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vettem olyan Stagget. Annyira nem vészes, de egy húrcsere ráfér, és ha jól felteszed a húrokat, a hangolással sincs gond-
2015. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézelődj jófogáson. Tesóm ott vett brácsát, szerencsére minden húrja megvolt, igaz, elég koszos volt. Sokan adják el a hangszereket a padlásról, hagyatékból.
2015. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!